Wpis z mikrobloga

Hej,
Szukam sprawdzonego staku notropowego do nauki. pracuje umysłowo pod dużym stresem i dziennie uczę się około 5 godzin stosowałam nopeptil max ale ze względu na ciągły brak w sklepie chciałam spróbować samemu stworzyć mix.

Moja propozycja:
Nopept
ALCAR
Modafinil
Hupercyna

Czy jest ktoś obeznany w temacie i mógłby się wypowiedzieć co myśli o takim polaczeniu, ewentualnie zaoferować coś od siebie?

#nootropy #mozg #edukacja #rozwojosobisty
  • 17
  • Odpowiedz
@mitnick94:
widzę ze zebrali się eksperci z serii nie wiem to się wypowiem, widać ze nie mieliście nigdy intensywnego wysilku ale czego się spodziewać bo opiniach "na głupotę już nic nie pomoże" eksperci wykopowi wydali wyrok ze jestem głupia bo chce wspomagać prace mózgu ()
  • Odpowiedz
@stary_pijany: 1.Przeczytaj co oznacza słowo drag. 2. czemu poczuwasz się do tego by mówić mi co mam robić i w jaki sposób? możesz uważać ze to głupie to twoja subiektywna opinia i jestem pewna ze tych substancji na oczy nie widziałeś a już wydałeś opinie co świadczy o twojej ignorancji jest wiele badań udowadniających pozytywne efekty przyjmowania tych substancji nawet kolega wyżej podał Ci informacje o panu profesorze, ale ty
  • Odpowiedz
@RedPULL powtarzałem, powtarzam i będę powtarzał. Najbezpieczniej to l-theanine zapite kawą.
Huperycyne w też możesz jeść też.

A tak to znacznie lepsze wyniki osiągniesz jeśli wyluzujesz, wyśpisz się, pocwiczysz i spędzisz czas że znajomymi. Serio.
  • Odpowiedz
@RedPULL: Modafinil jest spoko, ale ma sporo skutków ubocznych niestety. Ja czasem go biore, ale nie jestem w stanie brać go codziennie. Odwodnienie i ból głowy są zbyt uciążliwe, a szkoda.

Ja bym dodał witamine D.
Doczytał bym więcej o ALCAR. Jak dobrze pamiętam, nie ma żadnych dowodów na jego skuteczność (ALE musisz doczytać, nie pamiętam już dokładnie)
Zródło choliny według mnie to podstawa.
+ wysiłek fizyczny. Wszystkie badania pokazują że wysiłek fizyczny ma olbrzymi wpływ na funkcje kognitywne
  • Odpowiedz
@RedPULL:https://www.gwern.net/Nootropics tu masz rzetelne sprawozdania i statystyki autorstwa Gwerna

Osobiście zastanawiam się nad używaniem tych:
- Hericium erinaceus (Lion's Mane)
- Rhodiola rosea (Różeniec Górski)
- Ginseng (Żeńszeń)
Kofeiny nie polecam, bo osłabia funkcje kognitywne mózgu i blokuje tworzenie pamięci długotrwałej, przy czym jedynie zwiększa koncentrację.
  • Odpowiedz