Wpis z mikrobloga

Mirki, podrzucam materiał, który nagrałem na temat looksmaxing. Jest to o tyle ciekawe, że poruszam nie tylko rozwinięcie swojego wyglądu, ale też mówię o progresie mentalnym. Przykładowo dla mnie kiedyś mega ważne było całkowite zrezygnowanie z gier komputerowych. Wydaje mi się, że to ważna sprawa, ponieważ często nastawiamy się na rozwój sylwetki i twarzy, a nasza psychika wciąż tkwi w tym samym gównie i tych samych nawykach co rok temu.

Na kanale mam też filmiki o mewingu (testowałem na sobie), a wkróce pojawi się też temat minoxidilu, ponieważ właśnie testuje na brodzie. Pozdro chłopaki, siedzę tu z Wami od 3 lat i kiedyś nie przyszło mi do głowy, że będę nagrywał takie filmiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=-U5DDo6cFHE

#maxlooking #looksmaxing #mewing #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #moda
  • 9
@original_przegryw: Progres a nie regres kumplu. Przez rok więcej się dowiedziałem i wiem, że minox działa. Jest mimo wszystko sporo środków, które obiecują skuteczność, a nic nie dają. To, że powiedziałem jakąś rzecz półtorej roku temu, to nie znaczy, że będę się jej trzymał całe życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)