Wpis z mikrobloga

Piep**cie się do woli bo chyba szykuja jakąś reglamentacje w tym temacie. Prawdopodobnie będą też ograniczenia w kłóceniu się i bezpośredności - odtąd tylko zwroty alegoryczne
A wszystko tobie Polsko żebyś nam nie upadła jak zgniły zachód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/60792291/#!$%@?-ta-bzdziagwa-jeszcze-uczy-moralnosc-rec/

@Xing77 musiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ciekawostki #religia #polska #zachod #heheszki #bekazkatoli #swiat #chrzescijanstwo #seks
robert5502 - Piep**cie się do woli bo chyba szykuja jakąś reglamentacje w tym temacie...

źródło: comment_1633262240wSBpii0SW4LPKnrUzMNqUb.jpg

Pobierz
  • 8
@rzymski_ntp: Byłem. Po prostu nie widzisz wad Zachodu, bo dla Ciebie pewne wzorce zachowań są czymś zupełnie normalnym. Dla mnie niekoniecznie.
Nie obracam się w takim towarzystwie, i właśnie dziwię się, że takie osoby zostają łatwo wpuszczone do danego kraju. Mam małą nadzieję, że to się zmieni i kontrole graniczne i osobiste wrócą.

@robert5502 No super, ale to akurat ani śmieszne nie było ani nic. ( ͡° ʖ̯ ͡
@Xing77: Co napisałeś jest śmieszne i trudno brać to na poważnie. To jakaś mieszanka fantazji i niewiedzy połączona z religijną obsesją na punkcie kontrolowania innych.
Eutanazja, seks bez ograniczeń, kłótliwość - tu już łapie się za głowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robert5502: Nie jest to śmieszne, a z religią nie mam nic wspólnego. Co do kontroli to racja, ale to ludzie powinni sami siebie kontrolować. To, co się dzisiaj dzieje w świecie Zachodu powoduje, że ludzie są zbyt zagubieni w rzeczywistości.
Wystarczy wyjechać na Zachód, by zobaczyć jak to wygląda.

Eutanazja - nie trzeba szukać daleko. Wystarczy spojrzeć na Holandię.

Seks bez ograniczeń - Przepraszam bardzo, ale dziś nawet w podstawówce dzieci
To, co się dzisiaj dzieje w świecie Zachodu powoduje, że ludzie są zbyt zagubieni w rzeczywistości.

Wystarczy wyjechać na Zachód, by zobaczyć jak to wygląda

Tak jak myślałem. Same uogólnienia na podstawie swoich doświadczeń w niewielkim środowisku. Później rozciagasz to na cały Świat Zachodu, który też nie wiadomo czym jest i jakie kraje wrzucisz do zbioru. Ciekawy jestem co ze światem wschodu? Tam jest ok, ludzie nie pogubieni? A co z czarnym
@robert5502: No właśnie źle.
Oby nigdy eutanazja nie była legalna. To niemoralne same w sobie.

Nie oczekuj ode mnie wyrażenia własnej opinii popartej na podstawie jakichś badań. W ogóle...co to ma być za argument?!
Byłem na Zachodzie, choć nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem tej części świata, i nie uważam Zachód za jedyną ostoję cywilizacji jak masa pogrążonych w kompleksach wykopków (co właśnie powinieneś też wziąć pod uwagę, bo ich opinia