Wpis z mikrobloga

Uwielbiam ten rodzaj reklam suplementów

- hej, co ci jest
- bolą mnie włosy
- o zobacz mam akurat w torebce Ultra Włoso Max 3000
- dzięki jak ręnkom odjoł

[na ekranie widzimy dwie kobiety pijące kapuczinę i śmiejące się]
  • 40
  • Odpowiedz
@Logan00: nie nie nie, svhemat tych reklam jest inny i w kazdym czy to leku czy suplemencie jest tak samo:
Jest zle
a bierzesz xxx?,
tak biore taki,
ale to nie wystarczy musisz wziac XYZ,
za 2 tyg spotkanie i ojezu czuje sie o wiele lepiej.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 382
@Logan00 jak mnie #!$%@?ą reklamy "leków"...
A zwłaszcza te w radio - wszystkie tłuczone pod te same kilka schematów:

Np. rozmowa koleżanek przy kawie

- [...] a tak poza tym to świerzbi mnie #!$%@?.
- To normalne w naszym wieku. Weź [nazwa leku]!
- [nazwa leku]?
- Tak, [nazwa leku]! [nazwa leku], to kompleksowa kompozycja składników. Dodatkowo [nazwa leku] zawiera wyciąg z #!$%@?, tak potrzebny dla kobiet po menopauzie.
- Rzeczywiście, [nazwa
  • Odpowiedz
@Logan00: W radiu są jeszcze lepsze:

- Dzień dobry Pani Doktur mój syn ma kaszel
- a jaki to rodzaj kaszlu? Mokry czy może suchy
- (dzieciak zdycha w tle) .. nooo wie Pani ciężko powiedzieć
- wie Pani co - NIE MA ZNACZENIA, PONIEWAŻ HERBAPECT SH 3196 JEST DOBRY NA WSZYSTKIE RODZAJE KASZLU
- ojej to niesamowite, bardzo pani dziekuje
- pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Logan00: a mnie bardziej denerwują niemieckie reklamy gdzie podłożony jest polski dubbing i nijak się nie pokrywa ruch ust z tym co właśnie słyszę.
  • Odpowiedz
heheszki ale w sklepie lub aptece i tak sięgacie na półce po produkty z logo które widzieliście w reklamie więc prymitywny marketing działa. Na dolnej półce leży noname o takim samym składzie ale w głowie pojawia się głosik "nie po to walczę o status klasy średniej żeby kupować niewiadomoco, jestem warta produktu który lezy na wysokości ręki, pamiętam że to reklamowali więc musi być dobre"
( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@hu-nows:
Przyznam ze swego czasu tak robiłem. Teraz zawsze pytam farmaceutę czy mi może doradzić jakiś tańszy zamiennik albo ogólnie coś o lepszym składzie. Często okazywało się że naprawdę pani magister ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma wiedzę, a nie tylko wyrabia target.
  • Odpowiedz
@vateras131: i słusznie, po co dopłacać za to, że logo leku lub suplementu pokazali w telewizorze

znacie hasło „Ponieważ jesteś tego warta” - Loreal od kilkudziesięciu lat buduje markę w oparciu o psychologię, że klient wybierając towar wycenia wartość samego siebie. Sprytne
  • Odpowiedz
@Logan00: Tego typu reklamy nie muszą być mądre. Ich zadaniem jest utrwalenie w umyśle potencjalnej, niezbyt bystrej grupy docelowej nazwy i przeznaczenia danego produktu jak zacznie im dokuczać ból włosów. Działa, więc po co to zmieniać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Logan00:
Jak mnie #!$%@?ą te reklamy co wszyscy są szczęśliwi i coś żrą. Jakby to była reklama w której koleś ze łzami w oczach #!$%@? jogurt i mówi coś w rodzaju "ale #!$%@?, ale chociaż jogurt dobry" to bym kupował jak #!$%@?
  • Odpowiedz