Wpis z mikrobloga

@borjaki no tak, bo nie można się w ciągu dnia zdrzemnąć i zacząć wykonywać każda z czynności o których mówisz te 4h później, ONI to sprawdzają
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: a moze chlop chcial taki reset wlasnie.sam tak miałem np wczoraj chcialem sobie popic zeby sie upic (a w tym roku troszke pijany bylem tylko raz)poogladac boks ale po trzecim piwie uznalem ze jednak nie chce byc pijany,ale rozumie takich ludzi i nie sadze ze sa alkoholikami
  • Odpowiedz
Bo czasami jesteś tak psychicznie zmaltretowany, że tylko tak się da niestety i chwila jak umysł się odkleja w łatwy sposób od problemów jest zbawienna.


@Imnotokej: właśnie potwierdziłeś to co pisali ludzie, że to maksymalnie smutny wpis.
No bo albo koleś jest patusem i po prostu lubi zachlać, albo tak jak napisałeś ma smutne życie i w #!$%@? problemów, które może zagłuszyc tylko w ten sposób, albo nie ma kompletnie
  • Odpowiedz
@bezbeczki: A ja np. dziś wstałem o 6 bo noc spędziłem w lesie w namiocie i obudziły mnie ptaki, także pudło z tym smartfonem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co kto lubi i napisałem wyraźnie, że jeśli typ po prostu lubi sobie wypić piwko co jakiś czas to pozdrawiam, ale z drugiej strony jeśli czeka na to z utęsknieniem cały tydzień i leci o 4 rano to
  • Odpowiedz
@jarzabek:

No ale luz, bo w grę wchodzi przecież też wyparcie, więc dzieciaki jak dorosną mogą po prostu nie pamiętać większości swojego życia


To prawda. Ja nie pamiętam większości swojego dzieciństwa i początku adolescencji, a o wyskokach ojca dowiaduję się zwykle od innych członków rodziny
  • Odpowiedz