Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzywkagrubasa: odpaliłem. Nadal nie słyszę tam nabijania się z Wardegi. Przecież Nitro co się nie dzieje wydaje z siebie te odgłosy XD

Jakby chciał cisnąć Wardege poleciałby grubo. On się w półśrodki nie bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@OEM_crv: Zerwij więzadło i pospaceruj sobie, wtedy zrozumiesz. W innym wypadku nie ma sensu rozmawiać, bo to bez sensu. Jeśli nie posiadasz wiedzy medycznej tylko w ten sposób mogę ci to wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@OEM_crv: Myślałem, że rozmawiamy kulturalnie. Nie wszystkie moje wypowiedzi tutaj takie są, ale jednak myślałem, że mam do czynienia z kulturalnym rozmówcą.
Nie mam potrzeby tłumaczenia się na co starczyło i co robię, jednak dobrze wiedzieć, że taki z ciebie ekspert bez argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aderedor: Gościu weź tą swoją medyczną rodzinę i na wigilii porusz temat sportu bez więzadła krzyżowego przedniego to Ci argumenty wyłożą. Zerwanie więzadeł jest bolesne i na pewno nie komfortowe ale zerwanie przedniego krzyżowego nie wyklucza Cie z chodzenia czy biegania. Są sportowcy co po zaleczeniu i bez rekonstrukcji więzadła sukcesywnie uprawiają sport i nie odczuwają z tego powodu dyskomfortu. Pozatym więzadeł w kolanie jest 11. Spłyń już.
  • Odpowiedz