Wpis z mikrobloga

@rosso_corsa: Też takie coś widziałem to drugi gość w kolejce podszedł i #!$%@?ł go, że to myjnia bezdotykowa i gąbką może sobie koło domu #!$%@?ć a nie tu.
  • Odpowiedz
o same super janusze co za 2 zeta blokuja myjke na 15 minut :)

jeszcze lepsze asy jak zaczynają ściereczką do sucha wycierać dalej blokując miejsce


@jasimalgosia: Typy chyba nie ogarnęli w czym problem (widać dyskusja, czy szczotka czy gąbka xDDDD). Gardzę tymi januszami, którzy wjadą na myjkę i myślą, że są u siebie na podwórku. O ile się nie mylę takie myjnie mają na celu szybkie ogarnięcie sobie autka
  • Odpowiedz
@rosso_corsa Nie wiem jak tutaj, ale bywam na różnych myjniach i każda ma swój regulamin. Spotkałem się że na części nie wolno używać gąbek i swojej chemii. Są stworzone do szybkiego obmycia auta.
  • Odpowiedz
@Umenczon: o to to xD

Teraz nie można myć dłużej auta tylko tyle ile jaśniepanoństwo z wykopu uznało „, 5-7 minut. Powyżej tego jesteś Januszem.
Kupowanie wędliny- 50 sekund
Pieczywo- 35 sekund
Alkohol- to dla zwierząt i podludzi. 0 sekund
  • Odpowiedz
@PeeM69: ohui ale mnie rozbawiłaś a już prawie spałem xD
<5 min - tak to se możesz opłukać słoik po majonezie

7 min - streszczaj się facet bo już sznur aut za Tobą czeka

Precyzyjna robota te mycie auta, trzeba uważać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
o same super janusze co za 2 zeta blokuja myjke na 15 minut :)


jeszcze lepsze asy jak zaczynają ściereczką do sucha wycierać dalej blokując miejsce


@jasimalgosia:
Od 12 lat kiedy jest wystarczająco ciepło, to też wycieram fibrą auto do sucha, ale w życiu nie przyszło mi do głowy, aby to robić na stanowisku, gdzie się myje auto.
  • Odpowiedz
@Imbeer:

to przejedz po takim myciu auta jasną mikrofibrą, zdziwisz sie ile jeszcze syfu zostaje na wozie


Wiem, że jest brudne nawet zaraz po myciu. Wystarczy tylko palcem przejechać. Tylko zastanawiam się co z tego? Auto myjemy dla wizualnego efektu tylko. To że tam jest jakiś mikro brud mnie nie obchodzi. To nie ciało, że trzeba brud tak dokładnie umyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@Nooser: z ciekawości ile dajesz sobie czasu na zjedzenie w restauracji? Oczywiście z szacunku czasu? Po 12 minutach od dostania dania wychodzisz grzecznie żeby następna osoba mogła usiąść? Jest wolne stanowisko to zajmuje i myje ile mi się podoba, Ty czekasz albo jedziesz gdzie indziej proste, jak by była taka potrzeba to zrobili by tam opłaty za postój
  • Odpowiedz