Wpis z mikrobloga

Po to się jedzie na myjnie, żeby wyjechać z niej umytym samochodem, jeśli proszek i piana nie doczyszczaja, to sobie użyję nawet całej palety ściereczko-gąbek.


@darek-ch-1: cóż, to tylko świadczy o Twojej głupocie i braku jakiegokolwiek obycia, nie ma się czym chwalić.
  • Odpowiedz
Twojej głupocie


@login-jest-zajety: ojj tak bardzo po argumentach, że użyłeś swojego wunderwaffe. No to wygrałeś, nie mam szans. Swoją drogą gratuluję logiki, rozsądku i mądrości, jeśli uważasz, że głupotą jest użycie myjni samochodowej w celu umycia samochodu. Następnym razem pojadę tam robić na drutach, żeby ją jakoś mądrze wykorzystać.
  • Odpowiedz
ojj tak bardzo po argumentach, że użyłeś swojego wunderwaffe.


@darek-ch-1: podałem wszystkie argumenty, zignorowałeś je i nie odpowiedziałeś na żaden pisząc nadal

jeśli uważasz, że głupotą jest użycie myjni samochodowej w celu umycia samochodu


odwracając kota ogonem. Wiesz, że mam rację, dlatego piszesz w ten sposób celowo ignorując różne przeznaczenia różnych rodzjaów myjni. Nie jestem w stanie wytłumaczyć tego łatwiej i w prostszych słowach, więc tak - jesteś ignorantem, albo
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: Tak EOT, bo nie zmusisz mnie do zapikowania na twój poziom. Może jeszcze, tak na zakończenie: nie "pisze" a "jest napisane" może nie będziesz wychodził na głąba jak jedna zasadę z początków edukacji zapamiętasz..
  • Odpowiedz
Tak EOT, bo nie zmusisz mnie do zapikowania na twój poziom. Może jeszcze, tak na zakończenie: nie "pisze" a "jest napisane" może nie będziesz wychodził na głąba jak jedna zasadę z początków edukacji zapamiętasz..


@darek-ch-1: klasyczny przykład braku argumentów i zamknięcia mordy mojemu rozmówcy chociaż nie bardzo mogę cię tak nazwać. "Nie wiesz co mówić? To mów niewyraźnie". Przyczep się do czegoś innego próbując zmienić temat, jeszcze raz, dawaj. Za krótki w uszach jesteś, znam te zabiegi. Teraz tupnij jeszcze nóżką, obróć się na pięcie i idź się zamknąć w kiblu.

Słabo z tobą jeśli random z internetu potrafi cię wyprowadzić z równowagi panie kozak w necie, sam wiesz co w
  • Odpowiedz
Tak EOT, bo nie zmusisz mnie do zapikowania na twój poziom. Może jeszcze, tak na zakończenie: nie "pisze" a "jest napisane" może nie będziesz wychodził na głąba jak jedna zasadę z początków edukacji zapamiętasz..


@darek-ch-1: klasyczny przykład braku argumentów i zamknięcia mordy mojemu rozmówcy chociaż nie bardzo mogę cię tak nazwać. "Nie wiesz co mówić? To mów niewyraźnie". Przyczep się do czegoś innego próbując zmienić temat, jeszcze raz, dawaj. Za krótki w uszach jesteś, znam te zabiegi. Teraz tupnij jeszcze nóżką, obróć się na pięcie i idź się zamknąć w kiblu.

Słabo z tobą jeśli random z internetu potrafi cię wyprowadzić z równowagi panie kozak w necie, sam wiesz co w
  • Odpowiedz
weź se walium czy co tam cię uspokaja. Zauważyłeś już, że wkręcasz innym to co sam przeżywasz? Tupam :)


@darek-ch-1: uspokają mnie takie podrygi jak Twoje i rzucanie się jak wesz na kołnierzu. Poprawia mi to humor.

Zauważyłeś już, że wkręcasz innym to co sam przeżywasz?

W żadnym wypadku, to ty rzucasz swoje projekcje na innych i mierzysz wszystkich swoją miarą. Stań z boku, posłuchaj inteligentniejszych, spokorniej to wyrośnie z
  • Odpowiedz
Sugeruje jednak kierować się zwykłą ludzką przyzwoitością i używać tych myjni do tego do czego są stworzone. Czyli spłukania kurzu i soli.


@login-jest-zajety: to chyba #!$%@? na twojej wsi się używa tego do „spłukiwania kurzu i soli” xd
  • Odpowiedz
to chyba #!$%@? na twojej wsi się używa tego do „spłukiwania kurzu i soli” xd


@malinq: Lubię wchodzić na wykop, bo większość tutaj jest po tej złej stronie rozkładu Gaussa - dla mnie to ogromna odmiana i rozrywka bo moi znajomi są jednak po tej dobrej stronie. Zawsze mi to poprawia humor. Mama pozwoliła już używać brzydkich słów?
  • Odpowiedz
@login-jest-zajety: swojej matki w to nie mieszaj, w przeciwieństwie do Ciebie to porządna kobieta.


@malinq: wiedziałem że to obrócisz w kierunku mojej matuli, ale w tej chwili bez ironii zyskałeś mój szacunek. Pierwszy raz ktokolwiek w jakiejkolwiek dyskusji napisał w ten sposób zamiast klasycznego "twoja matka to k***a", świadczy to o przepaści w inteligencji między Tobą a @darek-ch-1 oczywiście na Twoją korzyść. Naprawdę szacunek, zero ironii i
  • Odpowiedz