Wpis z mikrobloga

Błotniki by się przydały, choć widzę że bieżnik opony niemal dotyka szczęk hamulca ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@faxepl: Błotnik z przodu nie potrzebny na tył mam, prześwit z przodu jakieś 8mm więc więcej luzik, rower ma nisko stać i tak wygląda. On miał być taki zielony zrywny retro bandyta.

ja bym do takiego pomykacza chyba wrzucił singla


@uytx: U mnie wokół górki, stałe przełożenie 2.6 odpada
4x80 - > Błotniki by się przydały, choć widzę że bieżnik opony niemal dotyka szczęk h...

źródło: comment_16331983268H58G0fWg4IYvhHjocmpoI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dahlem: Naklejki zamawiasz, ludzie dają je na koniec roboty jak na to kładę klar i wtedy całość od lakieru się świeci jak psu jaja. Są takie a nie inne bo nie chciałem go zbyt mocno oklejać i te mi się najbardziej podobały. Oryginalne mi się nie podobały.

@piesnababy: Widelec jeszcze i hamulce ale hamulce idą do wymiany bo rower słabo hamuje. Po prostu trudno od tak wszystko przewidzieć.

@white_duck:
  • Odpowiedz
@4x80 co się robi z manetka jeśli nie używamy przedniej przerzutki da się zablokować ? Jak jest że wstawieniem jakiejś współczesnej korby do takiego roweru?
  • Odpowiedz
co się robi z manetka jeśli nie używamy przedniej przerzutki da się zablokować ?


Zależy jaka manetka bo jak zintegrowana z klamką to po prostu linkę odpinasz, jak dokręcana do klamki czy oddzielna to ściągasz jak ci przeszkadza. No ale nie musisz odkręcać czy co tylko przestać używać. Aczkolwiek wiadomo rower inaczej wygląda.
Istotne jest co innego czyli którą zębatkę na korbie chcesz zostawić lub wyłącznie używać i tu chodzi o chain
  • Odpowiedz