Wpis z mikrobloga

skok na jakiś przedmiot to dla ciebie decyzja od której może zależeć twoje życie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Dokładnie, a jeśli nie życie, to wynik w totalu. A tego bym sobie nie wybaczył, #!$%@?ć się przez głupotę.
  • Odpowiedz
No to jesteś cholernie sprawny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ATLETA!


@Darksed: Ale na co mi to? Wystarczy żebym mógł zrobić przysiad (na zaliczenie), wyciskanie na płaskiej i martwy ciąg... A reszta? Mogą mnie dźwigiem do platformy dostarczać a potem ściągać lol.
  • Odpowiedz
A Darkseda wyzywasz od wraków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A kreujesz narrację tak jakbym ja nie był w stanie kroku zrobić, a ty miał sprawność topowego crossfitera ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@matteo_moravietzky: Przecież już pisałem o co chodzi z tym WRAKIEM... Mam przez to na myśli kontuzje uniemożliwiające lub utrudniające robienie wyniku w siadzie, wyciskaniu i ciągu, dalszego treningu i progresowania w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Do wyniku w trójboju mi to niepotrzebne (obecnie). A ryzyko za duże.


@IntruderXXL: @Darksed: To skocz obok boksa o żądanej wysokości, tak aby było widać, czy teoretycznie byś na niego wskoczył. Albo przez cienki sznurek czy tasiemkę, który by się zerwał/odczepił, gdybyś na niego przypadkiem wskoczył lub zahaczył. Pomijając aspekt psychologiczny i balansu to prawie to samo, tylko przy boksie musisz lekko w przód też skoczyć. A ryzyko żadne.

Maddox na tym filmiku #!$%@?ł, bo stanął za daleko - tak też można, ale jest to nieoptymalne że względu na wynik i trudniej wymierzyć skok. Dodatkowo jeśli skaczesz z dalszej odległości, to dla bezpieczeństwa lepiej jest dociążyć lub zaprzeć
  • Odpowiedz
@heheszkant: Tu nie chodzi o to ile bym teraz na ten dzień skoczył, napisałem

"Akurat po chwili treningów, bym pewnie ponadprzeciętne wyniki zaliczał"

Bo po prostu taki mam gen, z natury jestem bardzo eksplozywny i dynamiczny, i przychodzi mi to bardzo łatwo.
  • Odpowiedz
Gdybyś wziął jakiegoś szybkokurczliwego gościa z zadatkami na grę w NFL, który by się nie bał skakać na dużych skoczniach i miał przyzwoity timing, to on rozdupcyłby wszystkie rekordy w #!$%@?.


@heheszkant: Dodaj że musiałby ważyć z 50kg a to pewnie tutaj jest największy problem.
  • Odpowiedz
No to zrób bo póki co się tylko domyślasz a rzeczywistość bardzo łatwo by cię zweryfikowała(tak jak to zrobi gdy w końcu "wystartujesz")


@Darksed: Zweryfikować to ja muszę najpierw ile dają sterydy, a potem dopiero pomyślę o innych weryfikacjach.
  • Odpowiedz
@heheszkant: #!$%@? przede wszystkim, przez to, ze ten box sobie luzem siedzial bez jakiekolwiek przeciwwagi dla 150+ kg Maddoxa lol. Jak mozna byc takim glabem XD
  • Odpowiedz