Wpis z mikrobloga

@knur3000: dowodem na to, że mając zakola można być znanym aktorem i zarabiać miliony?


@Pierorzek: Można, ale czego to dowodzi xD Każdy aktor jest z uprzywilejowanej rodziny, często już aktorskiej, w przypadku Anglii skąd jest Law prawdopodobnie arystokratycznej. Najlepsza szkoła, pieniądze na rozwój, wsparcie, znajomości u góry.

Tego nie osiągną dobre chłopaki z Sieradza których ojciec bił ale teraz jest spokój bo siedzi na lekach po chorobie alkoholowej i neetują
Można, ale czego to dowodzi xD Każdy aktor jest z uprzywilejowanej rodziny, często już aktorskiej, w przypadku Anglii skąd jest Law prawdopodobnie arystokratycznej. Najlepsza szkoła, pieniądze na rozwój, wsparcie, znajomości u góry.

Tego nie osiągną dobre chłopaki z Sieradza których ojciec bił ale teraz jest spokój bo siedzi na lekach po chorobie alkoholowej i neetują z matką w piwnicy


@knur3000: więc niech neetują dalej bo nic się nie opłaca xDDD co
Ta cała gehenna jest taką alternatywą dla przegryw jak ta cała filozofia stoicka Marka Aureliusza, gdzie cesarz rzymski mówi żeby sobie znaleźć zajęcie które nas interesuje xD #!$%@? żyjąc na niewolnikach xD


@knur3000: xDDDDDDDDDDDD większej bzdury na tych tagach dawno nie słyszałem. Żyjesz w tak obrzydliwym bogactwie, że Markowi Aureliuszowi to nawet się nie śniło. On z tymi tysiącami niewolników i pałacami mógł umrzeć od picia wody, a ty nawet jako
mógł kazać sobie dupę podcierać i spędzić całe życie na ruchaniu haremu niewolnic


@JimNH777: przecież robił. Część niewolników była tylko od opróżniania jaj, ja mogę co najwyzej zamówić roksę.
@knur3000: czym się różni ruchanie niewolnic od roksy? To drugie jest nawet lepsze, zrzygałbym się gdybym miał to robić z niewolnicą jak pospolity gwałciciel.

Co do aktorów. Każdy, powtarzam każdy jeden to syn elona muska xd zwłaszcza ci polscy jak cezary pazura który żeby opłacić studia rozładowywał od 5rano wagony z węglem.

Tylu było aktorów czy muzyków którzy pochodzą dosłownie z ulicy, ich rodzice są alkoholikami, narkomanami, siedzą w więzieniu
@Pierorzek:

1. Niewolnicę możesz sobie trzymać tak zeby dawał tylko tobie, roksa daje obrzydliwym staruchom i grubasom i to jest obrzydliwe gdy o tym myślisz ruchając.

2. Ojciec Lawa nie był zwykłym nauczycielem tylko dyrektorem szkoły.

3. Czy Pazura kłamie to akurat nie wiem, natomiast pochodzenie z rodziny która uczyła dzieci teatru od najłmodszych lat może pomóc. Ojciec miał amatorski teatr, a nie amatorską melinę w piwnicy