Wpis z mikrobloga

Każdy chyba miał kiedyś traumę po obejrzeniu jakiegoś filmu... Jaki był Wasz pierwszy film obejrzany przez Was, gdy byliście dziećmi, po którym nie mogliście spać i o którym pamiętacie do dziś? U mnie to ewidentnie film Oskarżeni z Jodie Foster. Miałam 4 lata jak go obejrzałam. #film #trauma #filmy
  • 69
  • Odpowiedz
@MatkaCebul: Do końca juz nie pamietam o co chodzilo ani tytuły - polski/czeski/ddr film, scena jak jadą pociągiem towarowym, scena dziehe sie w/na zewnątrz lokomotywy. Śniło mi sie to chyba przez pare lat. Moze ktos kojarzy film?
  • Odpowiedz
@MatkaCebul: ten z dziewczynką wychodzącą z telewizora po tym jak się obejrzało kasetę. Oglądałyśmy go z siostrą cioteczną na kasecie video z wypożyczalni, a jeszcze pod koniec seansu zadzwonił telefon stacjonarny, który nigdy nie dzwonił. Okazało się, że to jej matka chciała spytać co robimy i czy jesteśmy bezpieczne, ale co się nasrałyśmy w pory zanim jedna odebrała to nasze. Najgorszy tydzień życia
  • Odpowiedz
@Kocur567 serio? :D ile miałaś lat jak oglądałaś? Ja jak kupowałam książkę to pan z księgarni mówił, że jest się czego bać. Była spoko, ale nie straszna. Innym razem mama chciała jakąś moją książkę na podróż nocą i dałam jej Koralinę i mówiła później, że bardzo straszna ta książka i co ja jej w ogóle dałam.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia chyba 10, ale generalnie bardzo źle znoszę wszelkie horrory :D natomiast jeżeli chodzi o ksiazke to jest jedną z moich ulubionych, ponieważ akcentuje kompletnie inne kwestie - przede wszystkim nie jest to pusty straszak tylko historia pokazująca, jak mikrogesty moga urastać do heroicznych aktów mestwa.
  • Odpowiedz