Wpis z mikrobloga

Cześć, zastanawiam się nad pójściem na laserowe zabiegi usuwania zarostu żeby uśmiercić cebulki włosów na twarzy?
Trochę mam dość golenia się a zarostu nigdy nie zapuszczę bo rośnie mi słabo od zawsze i lepiej wyglądam bez niego.
Na dodatek zbyt łatwo o podrażnienia i zacięcia czego też mam dość.

Ktoś wie ile to kosztuje całkowicie w południowo zachodniej polsce i jak trwałe to jest? Czytałem jakiś artykuł że to jest już na całe życie po serii zabiegów, czy to prawda? Na pewno chciałbym się pozbyć owłosienia z brody, podbródka, wąsa, policzków czyli generalnie całego 'zarostu'.

#zarost #golenie #niebieskiepaski #zabiegikosmetyczne
  • 8
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: opisz co i jak jeśli się zdecydujesz, bo w sumie sam się zastanawiałem czy nie byłoby warto usunąć zarostu z tych miejsc co złe rośnie i zostawić/wymodelować w tych miejscach, w których jeszcze wyglada ok taki kilkudniowy zarost.
  • Odpowiedz
@SargonofAkkad: Dość trwałe bo włos obumiera zupełnie i nie odrasta. Z tego co czytałem to tanie to to nie jest. Czeka Cię z może cztery-pięć zabiegów i cena zamknie się gdzieś pomiędzy 1000-1500pln jak wykupisz pakiet. Słowo klucz to klinika medycyny estetycznej bo w gabinecie kosmetycznym to raczej woskiem usuną - też skuteczne chociaż nieco bardziej bolesne i masz na miesiąc spokój. Modelowanie zarostu z usunięciem woskiem niechcianych fragmentów oferują nieco
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: Miałem Brauna Freeglider i też były podrażnienia po goleniu. Szyja to już była masakra. 300 złotych wywalone w błoto. Co do zabiegu to one Ci po prostu powypadają z mieszków i nie będzie widać, że w ogóle miałeś w tamtych miejscach zarost. Nie będzie widać tego charakterystycznego cienia na twarzy jak masz gruby, ciemny zarost. Możliwe, że czeka Cię wysyp pryszczy po zabiegu. Dla mnie cena jest zaporowa (jeszcze) i
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: ja przeszedłem przez maszynki jednorazowe, maszynkę na żyletki, aż do Brauna 5. Ale co z tego jak ona też powoduje podrażnienia. A golę się tylko dwa razy w tygodniu. Myślę, że jestem przygotowany na koszt takiego zabiegu, jeśli nie odrastały by już nigdy.
  • Odpowiedz
@KasandrycznyMuminek: co do wosku to fakt, raz kiedyś sobie zrobiłem w domu i na trochę starczyło, ale jednak schodzi o wiele więcej czasu na to, niż na maszynkę więc nie chciało mi się więcej tego robić, a z tego co pamiętam to w salonach trochę kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz