Wpis z mikrobloga

Tak sobie z ciekawości przeglądałem olxa z cenami komputerów i kart, to jest jakiś meksyk. Serio ludzie kupują kilkuletnie karty które już wtedy nie były warte takiej kasy typu Gtx 1070 po 2200 czy pogwarancyjne 1080 niewiadomego pochodzenia za prawie 3tys?
Przecież za 1000 więcej można kupić laptopa na rtxie 3060, wydajność trochę niższa ale przynajmniej wiadomo co się ma i zawsze można z pocałowaniem ręki odsprzedać w dobrej kasie ( ͡º ͜ʖ͡º)
#pcmasterrace
  • 19
@PanPrezes_PL: ja sprzedałem swojego 2 letniego blaszaka z wsadzona 3060ti z zyskiem ale nadal taniej jak ludzie usiłują sprzedać słabsze konfigi z gtxem 1070 XD Obecnie laptop z rtxem 3060 podłączony do monitora i styka, jak się kiedyś ceny ogarną to wrócę do blaszaka tyle ze z 6600 xt lub jego odpowiednikiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czapelek: tak tak i co jeszcze, przekazuje pełny dowód zakupu z gwarancją i wtedy niech oddaje na gwarancję czy tam rękojmię do sklepu gdzie było kupione . Zresztą nie takich cwaniaków znam co będą zarzynać kartę przez miesiąc czy dwa i potem z mordą że coś nie działa XD
@PanPrezes_PL ale takie mają prawo, sprzedając samochód z gwarancją oddajesz go na gwarancje czy idziesz do faceta i pytasz co się stało? I chcesz zwrot hajsu ? To że mają takie prawo a 90% o tym nie wie to inna kwestia
@Czapelek: tak miałem do czynienia z takimi pieniaczami, teraz zawsze piszę że wyłączam rękojmie bo idioci pózniej płaczą REKOJMIA PANNIE oddawaj hajs bo coś #!$%@?łem po miesiącu i nie działa , co ja #!$%@? jestem sklep?!
@PanPrezes_PL żeby to wyłączenie było takie proste, jak wada "powstała" przed kupnem i kupujący to udowodni to masz obowiązek zwrotu hajsu, i nawet wyłączenie rękojmi nic Ci nie da, także to nie jest takie proste jakby się wydawało, tak zgadzam się z Tobą że allegro jest przychylne ale lepiej podpowiedzieć aniżeli potem się #!$%@?ć po sądach jak trafisz na idiotę, absolutnie nie bierz tego do siebie a bardziej informacyjnie pozdro
@Czapelek: na szczęście 90% osób tego nie wie bo tak to bym całkowicie odpuścił sprzedaż na allegro bo idiotów nie brakuje . Raz słyszałem od znajomego co rolety te na kasetkach montuje że raz baba podała go do sądu bo niby zamontował jej za słabo zaciemniające rolety , sama takie wybrała i 10 razy pytał czy pasuje. Niektórzy to chyba na prawdę za dużo wolnego czasu mają że lubią ciągać się