Wpis z mikrobloga

ja dałem 9


@el_loco_crooliko: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@trevoz: szybkie wyjaśnienie, oceny są wysokie, gdyż world building, story telling, a także sam gameplay i cała warstwa artystyczna stoją na takim poziomie jakiego próżno szukać wśród innych gier ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego gra od początku miała jedynie dwa poważne bugi, które już naprawiono dawno temu, glitche dalej się zdarzają, ale nie psuja rozgrywki
  • Odpowiedz
@trevoz: sporo recenzentów dało kredyt zaufania odnośnie bugów i reszty niedziałających rzeczy, które miały być naprawione dayonepatchem. Nie chcieli popełnić tego błędu co z W3 który otrzymywał przez to obniżone noty. A jak wyszło to każdy wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@trevoz: >Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem Cyberpunk ma takie wysokie noty na Metacriticu?

To proste coniektórzy się przyzwyczają do bugów.

PS. Ja akutalnie minimalnie odczuwam POTĘGĘ BUGÓW a zaryzykuje że prawie wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
do tego gra od początku miała jedynie dwa poważne bugi, które już naprawiono dawno temu, glitche dalej się zdarzają, ale nie psuja rozgrywki


@tarkaz: XdDDDdd
  • Odpowiedz