Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, ale ja tęsknie nieironicznie za 2016-17. W Uniwersum wsiąkłem po obejrzeniu testu musztard i kiełbas z paczek. To było coś pięknego i uroczego, że dwóch ubogich, niezbyt rozgarniętych typów żyje sobie i jest szczęśliwym z tego co da los. Potem nadszedł czas Mexyka i nagrywanie szkolnej codziennie jak leci i wtedy zaczął się regres. Filmy bez pomysłu, za to pokazały jakimi pazerotami i socjopatami są Konon z Majorem. Do afery grudniowej oglądałem US17 w miarę regularnie. Potem zacząłem śledzić z doskoku, bo rozpoczęcie lajtów obrzydziło mi śledzenie szkolnej.

Mamy 4 lata przeszło od wybuchu fenomenu US17 i co mamy? Kłótnie boże, wrednego Konona i rozchwianego emocjonalnie Majora, jakiś lateksów, Meksyk jako poważny yt (xd), który ma swojego komentatora. Za dużo się zleciało pazernych ludzi na szkolną i nie ma nic ciekawego z tego co było. Pamiętam test placuszków przez jakiś bejów, czy robienie sałatki ze śmietaną przez Konona. Piękne czasy. Nawet wczesny Mexyk nie był zły. Wypad do McDonalda czy robienie zupy z oleju. Miało to swój urok.

#kononowicz #patostreamy
  • 5
@jebudubudu: w zasadzie to fenomen szkolnej trwa już 6 lat jak nie więcej (nie licząc czasów występu Konona w telewizji w tureckim swetrze), pijany meksykano był w stanie nagrać śmieszne filmy dajmy na to "polowanie na tygrysa", lajty początkowe były nawet lepsze niż filmy, a to z uwagi na fakt że widzowie wysyłali im donejty na to szkolniacy reagowali dość żywo i odnosili się do tego co usłyszeli, prawdziwy regres rozpoczął
@strusnikpospolity: w sumie nigdy nie poszedłbym na Szkolną jak niektórzy robią i zabierają nawet swoje dzieci. Fajnie jest się pośmiać, zobaczyć, ale żeby stać się jego częścią? Aż tak nigdy poroniony nie byłem. A US17 ma to do siebie, że jak ktoś się raz tam pokaże i się wybije na US17 to potem ten brud z niego nie zejdzie. Zawsze się będzie kojarzonym z US17.
@Artok: Powiedzmy sobie szczerzę, szkolną zniszczyli sami szkolniacy swoją głupotą i chciwością. Gdyby nie srawek to ktoś inny przejąłby stery, obiecał golemowi mleczko całe te i skomercjalizował szkolną, bo był na to rynek. To podobnie jak z ludźmi, którzy wygrali na loterii i kończyli z długami, albo na sznurze. Patostreamy były już ostatnim gwoździem zamykającym trumnę z napisem szkolna 17, teraz czekamy na pogrzeb.