Wpis z mikrobloga

@L3gion: Nie twierdzę, że jest. OP jest durniem i myślał, że jest. Inny dureń zaszufladkował OP durnia, bo świat widzi czarno biały i myśli stereotypami.
  • Odpowiedz
@SKYFander: gdzieś zgubiłem screenshot, ale chodziło mniej więcej o to, że zobaczył w jakiejs rozmowie słowo "parafilia" i się zesrał, że lewaki kościół atakujo. Miał nick dogmeat albo cos w tym stylu, straszny idiota.
  • Odpowiedz
@juzwos: No brawo. Poznałeś nowe słowo. Człowiek przecież uczy się całe życie. Jako różowa będąca wzrostu poniżej trzeciego centyla znam to określenie całe życie, gdyż na badaniach miałam zawsze zaznaczone "niskorosłość". Nie, nie jestem karłowata. I serio to jest problem, jak mi paczuchę w paczkomacie #!$%@?ą na najwyższą półkę, bo trudno mi ją dosięgnąć. Ale czy to lewacka logika jest winna temu czy moje #!$%@? geny?
  • Odpowiedz
@juzwos:
Prawactwo: chorzy ludzie też mają prawo do życia, nawet jeśli jeszcze ich nie ma bo się nie urodzili

Też prawactwo: hehe beka, ktoś użył słowa "niskorosłiść" hehe. A Lewactwo by chciało jeszcze żeby ktoś taki mógł paczki odbierać #lewackalogika
  • Odpowiedz