Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie na olx audiobooka na cd. Przyszła spiracona płytka. Na szczęście zakup był z przesyłką OLX, więc myślałem, że zgłoszę i OLX zablokuje hajs oszustowi i odda mnie. No właśnie – myślałem.

Pani Patrycja z teamu OLX stwierdziła, że można sprzedawać pirackie płyty i radośnie przelała oszustowi moje pieniądze.

Także jakbyście chcieli sobie dorobić, to Nero Burning Rom w dłoń i jazda ( ͜͡ʖ ͡€).

#olx
Dawwido - Kupiłem sobie na olx audiobooka na cd. Przyszła spiracona płytka. Na szczęś...

źródło: comment_1633093821xmqDpdkvG3DEKKRwVJaRRI.jpg

Pobierz
  • 4
@Dawwido: ale oni nie weryfikują oryginalności czy praw do sprzedaży a jedynie zawartość paczki. Czyli generalnie ten program cię w założeniach nie chroni przed wysyłaniem podróbek, kopii, pirackich treści.

Kto #!$%@? kupuje CD z audiobookiem na olx xD Przecież to juz brzmi absurdalnie. Oryginalne audiobooki na cd to jakas nisza przeciez pewnie patrząc na to ile jest serwisów streamingowych.
@Dawwido właśnie się o tym przekonałem, laska zamiast oryginalnej patagonii wysłała mi bluzę z Ali i jakiś #!$%@? kretyn stwierdził, że wszystko ok, pieniążki lecą do sprzedającej XD