Wpis z mikrobloga

Mam nauszne Bluedio T6s od momentu premiery za 150 zł. Pierwsze ich słuchawki z Bluetooth 5.0
To już będą 3 lata z nimi.

Jadę nieraz kosiarką traktorkiem, te ANC w nich dużo daje, nie słyszę tego turkotania z najniższych zakresów. Szum słychać, ale już nie jest tak uciążliwy.
Wadą natomiast tych słuchawek jest że pocą mi się w nich uszy gdy są upały,
i po kilku godzinach potrafią boleć uszy od nacisku uszu o wewnętrzne ścianki.
.. i mam okulary, które to ANC zakłócają trochę. Musiałem kupować soczewki kontaktowe.

Dlatego szukam słuchawek dokanałowych. Czy tego typu słuchawki z ANC potrafią podobnie niwelować szumy? Jeśli tak, które polecilibyście?
Najlepiej Bluetooth 5.0, ANC, typu NECKBAND by trzymał długo na baterii, i by ciężej je było zgubić w trawie.
Koszt w okolicach 250 zł. +/- 100 zł

#sluchawki #audio #traktorboners (taguję tak, bo każdemu poleciłbym słuchawki niwelujące szum do traktora) #anc #amazon #aliexpress #bluedio #philips #jbl #sony #edifier
Pobierz rukh - Mam nauszne Bluedio T6s od momentu premiery za 150 zł. Pierwsze ich słuchawki ...
źródło: comment_1633084376QaWxoH354E9g7w7huHPHiD.jpg
  • 10
.. a na OLXach i Allegro Lokalnie widzę poniżej 200 zł nawet. Nie mam pojęcia czemu tak nisko schodzą z ceną?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rukh: Ciężko w takim budżecie o słuchawki z ANC i obrożą. Te Phillipsy to moim skromnym zdaniem syf i to na przestarzałych kodekach. Grają słabo i na dodatek mają zauważalnego laga. 5-6 stów to bardziej realna cena. Spróbuj poszukać na allegro powystawowych, bo pchelki zazwyczaj leżą w gablotach i nie można ich testować (przynajmniej w marketach). Jak ANC ma działać to Sony, Sennheiser, Bose, Jabra. Z tego coś szukaj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rukh: przyjemnie się kosi trawkę. Używam od ok. 3 lat i nigdy nie wrócę do silikonów. Pianek używam takich tanich z ali (te zestawy) i są naprawdę trwałe i wygłuszają elegancko. Dodatkowym atutem jest to, że nie ma opcji: żeby Ci wypadły z uszu, jak dobrze dobierzesz rozmiar.
@rukh: Naaah, porządne ANC robi robotę. Ja Sony WF-XM3 za 140 zł kupiłem w lumpeksie ideolo. Te Jabry są spoko całkiem i ANC o dziwo działa nieźle. Najlepiej na aukcjach patrz.