Wpis z mikrobloga

Byłem, zobaczyłem, kupiłem :D
Kilkanaście minut po otwarciu galerii pognałem do sklepu Lego z nadzieją, że będą jeszcze mieć sanki i mieli ich dużo :D Chociaż jak patrzyłem po ludziach, to zdecydowana większość osób brała miniaturowy zamek Disney. Najgorsze w wizytach w Lego jest to, że jest dużo fajnych rzeczy, które chciałoby się kupić, a nie zawsze można sobie pozwolić XD
#lego
hoppek - Byłem, zobaczyłem, kupiłem :D 
Kilkanaście minut po otwarciu galerii pognałe...

źródło: comment_1633083573slwhd4hDMtIDEN0piG1ECK.jpg

Pobierz
  • 21
@Rad-X: mam to w planach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej chodzi o to, że w tym miesiącu wydatki mam, a w przyszłym wyjazd mi się szykuje. Ale może to nawst lepiej, że wstrzymałem się z dużymi zakupami, bo może będą jakieś dobre promki za dwa miesiące :D
@damw: Ale teraz już chyba nie będę narzekał. Bo doświadczenie nauczyło mnie, że trzeba być turbo cierpliwym i trzeba kampić na wszelkiego rodzaju oferty w różnych sklepach. Ostatnio zrobiłem sobie rachunek sumienia w Excelu, podliczając każdy wydatek Lego. I wyszło, że wtopiłem dużo pieniędzy zupełnie niepotrzebnie. Gdybym był cierpliwy, to bym zaoszczędził. Ale jak się kupuje oczami pod wpływem impulsu, to potem tak jest XD
Kupiłeś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hoppek: no specjalnie pojechałem, żeby kupić i mieć dzisiaj ;) Gdybym chciał tylko mieć, to bym w S@H kupił i czekał na kuriera, a jeśli bym tylko chciał pooglądać, to bym sobie jutro pojechał albo za tydzień. Lub na jakiejś stronie popatrzył na zdjęcia ;)
Bo w Polszy nie a miały być


@uciti: jak nie było jak były? Ja dostałem, tylko, że mi typek powiedział, że za zakupy coś powyżej 200 zł, więc może 50 dolków to było (obecnie w końcu 4zł kosztuje xD)
@uciti: ja kupowałem stacjonarnie i dostałem te 2 gratisy. Aż zdziwiony byłem, bo z tego co pamiętałem, to gówno być miało w tym miesiącu i się na nic nawet nie nastawiałem :D