Wpis z mikrobloga

#remont #remontujzwykopem (poprawny tag?) #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #poznan
Jakies opinie co do firm oferujących wykończenia pod klucz? Widzę że mam do wyboru tutaj:

lafhome - mają super ocene na google, ale jestem polakiem więc mi śmierdzi że aż za dobre te oceny ( ͡º ͜ʖ͡º)
galerievenis - echo co tutaj sporo buduje z nimi współpracuje, więc chyba powinni być spoko
No i masa jakiś innych firm co trudno coś wygooglać: rednetdom.pl, famajezyce.pl, mieszkaniepodklucz.pl, taniopodklucz.pl

Nie wiem czym się kierować, może ktos korzystał z tych firm? Inne propozycje z uzasadnieniem?

Dodam że zależy mi na czymś kompleksowym, tak by zaprojektowali coś wedle moich oczekiwań i dało się porozmawiać w sprawie mniej typowych kwesti co się mało też znam, jak przeniesienie kuchni do innego pokoju (pion jest), jakieś rozwiązania poprowadzenia internetu po mieszkaniu by dało sie to wymienić w razie czego jak coś takiego idzie w mieszkaniu zrobić, czy może jakieś dodatkowe kroki by w przyszłości było łatwiej klimatyzacje zrobić w każdym pokoju - no chyba że od razu zgodę dostanę.