Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LasseEriksson: z opisu widać, że laska jest po jakichś kursach. Wie gdzie zacząć, gdzie skończyć. Pewnie tylko głaskała, bo to podstawa w relaksacyjnym, a do takiego też się zalicza ten masaż, który opisałeś. Jako że kończę technika masażystę, to sam poszukam klientek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LasseEriksson: taki masaż ti mistrzostwo świata jak jest dobrze zrobiony, delikatny dotyk wrażliwych miejsc sprawia, że facet może dosłownie eksplodować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A motyw z lustrem super.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nemesh z pewnością była po jakichś kursach, robiła to bardzo przyjemnie :-)
@Budo No dokładnie, ponieważ faceci to wzrokowcy to oprócz doznać cielesnych klient doświadcza również doznań wizualnych :p
  • Odpowiedz
o matko, jakie warjoty na tym wykopie. Chyba muszę kupić oliwkę, ciekawe czy mąż byłby zadowolony. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PachneImbirem: Z doświadczenia powiedzieć mogę, że będzie bardzo zadowolony, tylko dobrze jest podłożyć jakiś ręcznikpod ciało aby nie narobić tłustych plam na pościeli, oczywiście jak robi się to w łóżku.
  • Odpowiedz
@ugluck: potęga Chada > Ale zdarzylo jej sie kilka razy sexic gdy przyszedl do niej chlopak jak wyjety z okladki magazynu Men's Health. Wiec moglo sie tak zdarzyc, ale tylko jesli ona to zaproponowala.
  • Odpowiedz
  • 1
@bylem_zielonko owszem przemknęło mi to przez myśl, ale nawet jeśli to ta osoba była dla bezpieczeństwa masażystki więc i ona wiedziała po co tam jest i co tam robi i laska wiedziała po co tam osoba tam jest i co ona tam robi i ja miałem świadomość że jeśli tam jest to po to by wypełniać swoje zadanie. Luzik.
  • Odpowiedz