Wpis z mikrobloga

@atraxx: to samo przed sekundą widziałem xD myślałem że to katalogowa i myślę sobie "chyba ich posrało", a to jakiś cfaniaczek... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Ja jeszcze z 1,5h poczekam z nadzieją, że rzuca po północy. Miałem nie kupować, ale dzieciak chciał więc mu obiecałem. Znajomy przy okazji też więc muszę kupić x2.
  • Odpowiedz
@promoklocki: Wiecie może dlaczego jak dodaje kod do koszyka (mam plakat wzięty) to tylko pisze, że kod dodany i nic więcej? Ta rzecz nawet nie dodaje się do koszyka :/
  • Odpowiedz
ten zestaw taki popularny że strona przestała działać? co w nim takiego fajnego?
właśnie kupowałem blok z mario i myślałem że to przez niego strona ma problemy ;)
  • Odpowiedz
@TomSz: A jak zdobyłeś tego ludzika niebieskiego? Ja ostatnio nawet nowe konto stworzyłem żeby zobaczyć czy on będzie i go nigdzie nie widziałem
  • Odpowiedz
@uciti: właśnie dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia i mam tem brelok na liście

Założyłem nowe konto, też nie widziałem tam breloka od razu, ale jak po kilku dniach sprawdziłem to był. W międzyczasie napisałem też do Lego i odpisali mi to:

"Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. W ramach tej promocji musi Pan/Pani dokonać zakupu, a następnie system wyśle Panu/Pani e-mail z kodem. Mam nadzieję, że te informacje okażą się
  • Odpowiedz
@DivineDevil: nie wiem czy support mi to odblokował czy ktoś inny tam siedzi i zatwierdza te VIP breloki żeby jakoś masowo do multikont nie szły, a support mi po prostu źle dowiedział. No ale bez zamawiania odblokowali.
  • Odpowiedz