Wpis z mikrobloga

@Karling: tylko tak to jest z tymi dziennikarzynami, ze są sponsorowani przez buków i pewnie nie tracą na takich zakładach. A później dzbany typu dzwoniacy do KS naśladują ich i mają pikaczufejs.jpg bo stracili kase albo uzależnili się xD
  • Odpowiedz
@Karling: On tego realnie nie obstawia. Współpracują z Fuksiarzem i liczą właśnie na takie screeny, że trafi się z dupy super strzał i rozleje się po internecie reklama.

Czasami może coś obstawi i wejdzie oczywiście, ale z tego co wiem to często jest właśnie dokładnie odwrotnie. Prywatne obstawianko pewniaczka, że Leicester #!$%@? Legię, a do screena coś co a nuż wejdzie sensacyjnie raz na 100 typów i będzie reklama buka, reklama
  • Odpowiedz
@KruciHegot: To dopiero jest gównoprawda ;) Owszem mają bonusy, ale nie dostają budżetu 10k na redaktora na miesiąc, tylko skromne dodatki.

Prędzej uwierzę, że mają bonusy na "granko" i wolne konta, że mogą wpisywać ile chcą i kupony będą oficjalne.

Miałem taką współpracę z STSem przy swoim serwisie. Robiłem kupony z dupy, których oczywiście nie mogłem wypłacać, ale za to stawki i ako dowolne. I potem można było dawać linka do
  • Odpowiedz
@onpanopticon: kolega pracował jako administrator w meczyki.pl i sam nic od buków nie miał, ale dziennikarze dostawali 200-500 zł na miesiąc na #!$%@?. Jednym z warunków było, że wypłacić mogą jedynie nadwyżkę ponad to, co dostali
  • Odpowiedz