Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję pomocy przy wyborze następnego atomizera. Raczej na gotowe grzałki, o ile jestem gadżeciarzem i lubię się w czymś pogrzebać, tak jakoś nie mam głowy do kręcenia własnych grzałek.

Obecnie posiadam Drag 2 + Smok TFV 12 Prince - trochę poturbowany ostatnio (ta pokrywka od wlewu liquidu mi odpadła w trakcie jazdy autem, udało się go złożyć, ale już mu nie ufam na 100%)

Zastanawiałem się nad:

- Zeus Sub ohm
- Uwell Valyrian 2 Pro Sub Ohm
- Smok TFV 18

i ewentualnie OFRF NexMesh Sub-Ohm

Początkowo skłaniałem się ku Zeusowi, na podstawie swojej średniej wiedzy uznałem, że topflow może sprawić, że poczuję największą różnicę po przesiadce spośród reszty kandydatów, odstrasza mnie jednak to, że to ~2 letni model (nie wiem czy słusznie)

Uwell kojarzę, że często był wymieniany jako jedne z lepszych atomizerów

NexMesh Sub-Ohm, bo był w kilku artykułach/zestawieniach na pierwszym miejscu

Z góry dzięki za pomoc
#epapierosy #vape
  • 11
  • Odpowiedz
  • 1
@don_baltazar Zeus to mocno przeciętny atomizer. Słabo oddający smak.
Uwella nie używałem.
Smok? Szanujmy się.
Nexmesh w wersji pro, lub crown 5.
  • Odpowiedz
@ak44: dzięki za konkretną odpowiedź. zatem na chwilę obecną będę celował w nexmesha pro, jak się nie uda, to wtedy któryś z Valyrian2 pro lub Crown 5. jestem ciekaw jak to wypadnie w porównaniu ze smokiem
  • Odpowiedz
@LondonGrammar: dzięki za komentarz, tego samego dnia (tj 2 dni temu) kupiłem w/w NexMesha Pro Sub-Ohm i na razie sobie chwalę. Wystartowałem z grzałką H15, dokupiłem jeszcze H13.

Jeśli korzystasz z gotowych grzałek to chętnie przeczytam. Jakieś większe/mniejsze problemy? Ja jedynie musze na uszczelkę uważać, bo czasami trochę wychodzi jak zalewam, nie wyobrażam sobie poprawiać jej gdyby całkowicie wyleciałą.

Kilka dni wcześniej szczęśliwie udało mi się dorwać coś godnego palenia (premixy
  • Odpowiedz
@don_baltazar
Sam parownik działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o uszczelkę to używałem butelek z grubszym dozownikiem przez co lekko mi zniszczyło usczelkę (aktualnie używam miękkich butelek z węższym dozownikiem i nie ma żadnych problemów).

Korzystam z gotowych grzałek i jak na razie najlepiej podeszła mi H12.
Nie wiem czy to po prostu nie fart ale 2-3 grzałki musiałem wymienić po ~ 3 dniach. Paliłem ten sam płyn na tych samych (zalecanych) watach
  • Odpowiedz
@don_baltazar
Dokładnie tam byłem i tam próbowali też mi dopasować coś innego. Zamówiłem to samo szkło z innego źródła i efekt był taki sam :/. Tak jakby te szkła nie były dla wersji NexM tylko dla NexMesh (~2ml wyższy).

Dokładnie, chodziło mi o stosunek koncentratu.
  • Odpowiedz