Wpis z mikrobloga

Mysle, czy na #utest nie poszerzyc sobie listy sprzetu na ktorym moge testowac o jakiegos macbooka i smartfona na androidzie, dlatego tez pytanie, bo troche wypadlem z obiegu, a raczej bede i tak szukal czegogos uzywanego i starszego zeby nie wydac fortuny:
- jaki macbook pociagnie jeszcze z aktualizacjami, a jednoczesnie nie bedzie typowym mulem (glownie pod internet i to wszystko, bo do grania/filmow i tak jest PC),
- ze starszych telefonow czym warto sie zainteresowac, zeby mialo to tego androida 12 i jakos w miare dalo sie na nim testowac aplikacje?

#apple #macbook #android

Moze ktos z #testowanieoprogramowania sie wypowie w temacie, moze jest cos na czym testujecie zawodowo, co jeszcze jest sens kupic?
  • 5
@FIGUS97: Nie wiem, zaczalem w polowie wrzesnia i najblizszy przelew wpadnie na 25 dolarow ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zadne kokosy, ale chcialbym wejsc kiedys do branzy wiec uznalem, ze obok powoli przyswajalnej teorii, podzialam z latwiej przyswajalna praktyka. Mam nadzieje, ze bedzie to mialo jakakolwiek wartosc na cv w przyszlosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@imo0mfg: Ja cały czas cisnę ma Mac Book Air 11 cali i daje radę :) Podobno nawet da się tam wcisnąć najnowszego OS.

Problem jest taki, że sprzęt Apple'a na Intelach nie tanieje, tak jak powinien. Mam teraz maca z M1 i różnica jest kolosalna. Dziwie się, że intele cały czas trzymają cenę.

Możesz szukać Maca Pro z rocznika, w którym zaczęli wkładać dodatkową kartę graficzną i zakup taki, bez tej