Wpis z mikrobloga

#przegryw #depresja #psychiatria
Byłem dzisiaj pierwszy raz w życiu u psychiatry, spodziewałem się nie wiadomo czego a finalnie gość się prawie nie odzywał, przepisał mi Esciatil czy coś w tym stylu no i Xanax.
Tylko zerkał na mnie z fotela jak na nieudacznika, żałuję, że poszedłem do faceta..
Za miesiąc wizyta kontrolna.

Dzisiejszy dzień uświadomił mi, że lekarze #!$%@? mi pomogą, muszę sam coś z sobą zrobić.
Dam sobie 2 tygodnie zacznę brać te leki i spróbuję jeszcze raz iść do pracy z której zrezygnowałem przez psychę.

Nie wiem jak to będzie.. dzisiaj idąc po chodniku natrafiłem na bandę Julek wracających ze szkoły chyba? speszyłem się i odwróciłem od nich głowę a jedna z nich powiedziała pod nosem "ale incel" rozumiecie? Sam nie dowierzam, że to się wydarzyło..

Znowu mam dzisiaj mega zjazd, mam nadzieję, że kiedyś dostanę w swoje ręce tych #!$%@?ów z góry którzy mi zgotowali taki los...

Ja nigdy nikogo nie skrzywdziłem, zawsze starałem się być dla wszystkich miłym, gdzie jest do #!$%@? ta boża sprawiedliwość?
@whaith
@Zgnity_Ziemniak
  • 20
@mathias94: czego ty się spodziewałeś:) Stany lękowe są często skutkiem braku przytulania w dzieciństwie, braku miłości, ciepła od rodziców etc. Masa różnych przyczyn do których ludzkość nie jest w stanie dojść bo brakuje wiedzy o mózgu, o genach etc. Co ty myślałeś że skoro samoloty latają nad głowami to już ludzkość wie wszystko. Oni jedynie przepiszą lek pod objawy, a nawet jeśli jakieś geny już ludzkość odkryła np. odpowiedzialne za lęki
@mathias94: po pierwszym spotkaniu trudno postawić diagnozę, zazwyczaj do karty choroby wpisuje się zaburzenia adaptacyjne. Escitalopram to dobry lek - wielu osobom pasuje i ma mało skutków ubocznych. Oby i Tobie pomógł! ʕʔ