Wpis z mikrobloga

diablo 3 to jest konstrukcja na bazie silnika mmo


@grzysztof: Dokładnie i to wiele mówi o tej produkcji, premiera ogromna, po całym świecie rozbijane namioty na ulicach i to wcale nie pojedyncze przypadki, ogólnoświatowa sraczka (sam się dałem omamić), a pod to wszystko Blizzard podłożył zwykłego mmoga, formę jednak urągającą oryginałowi, który rozkochał te rzesze ludzi :(
  • Odpowiedz
#diablo2resurrected już po torrentach lata po paru dniach, a #diablo3 do tej pory niezłamane. WTF?


@Narzekajaca_maruda: W diablo 2 wystarczy zemulować połączenie z serwerem w diablo 3 cała logika gry jest po stronie serwera więc trzeba by ją ręcznie otworzyć dlatego nie ma nie będzie cracka. Zresztą dla diablo 2 też nie ma jest tylko emulator.
  • Odpowiedz
@-PPP-: czy ja wiem dla mnie diablo3 miał dobre fundamenty (zamysł był aby to była gra usługa rozwijana latami) ale problem, że blizzard nigdy go nie oszlifował i porzucili bez dodania wielu funkcji i dodatków które przerzucili na diablo immortal ;/
Zreszta tak samo ubili lata temu diablo2 bo david brewik chciał jeszcze pracować nad dodatkami
  • Odpowiedz
@grzysztof: to zmierzało w tą złą stronę już począwszy od swojej grafiki, ale jak chyba każda produkcja za grube miliony dolków, czymś się tam broniła. mnie też wciągnęła na chwilę, przeszedłem singla i trochę grałem w multika więc takiej abominacji nie było (ale jak z cyberpunkiem - diablo to miał być wielki hit, a nie przeciętniak)
  • Odpowiedz