Wpis z mikrobloga

Z okazji dnia chłopaka życzę wam mireczki byście zmądrzeli i nie brali udziału w cyrkach i składkach organizowanych na #dzienkobiet w waszych #kolchoz #pracbaza #szkola lub gdziekolwiek chcecie, bo nawet jeśli byście się postarali to w #dzienchlopaka otrzymacie (o ile otrzymacie oczywiście xD) coś co po prostu za nie wypierd*** do śmieci lub ciastko, nie ciasto, najtańsze z biedry (tak jedno ciastko bo musi starczyć dla wszystkich xD).

Zmotywował mnie wpis mirabelki co opowiedziała jak faceci przygotowali spa i robili robotę za różowe ogólnie się postarali imo za bardzo #simp , a w zamian dostali dzisiaj ciastka, a niektóre femonoidy pytały po co robić cokolwiek. Co mi przypomniało gimbaze i składkę 8 chłopa po 10zł czyli 80 zł na prezent dla różowych, a w zamian na dzień chłopaka dostaliśmy paczke michałkòw do podziału xDDDDDDDDDDĎDDDD
#dzienchlopaka #simp #przegryw

Dzień chłopaka? Chypa dzień over dla chłopa**

  • 23
@rdest_polny: stwierdziłeś że dostanie cmoknięcia w prezencie od femonoida który akurat daje cmoknięcie wszystkim to wygryw. Więc tak spermiarzu mam nadzieje że krawetki smakują

P.S. Naucz się pisać w języku ojczystym


P.S.

W języku ojczystym bez kropek PS

przegrywowej

wygryw


P..S nałucz śe pisadz w jenzyku ojcżyztym
@PanBober:

stwierdziłeś że dostanie cmoknięcia w prezencie od femonoida który akurat daje cmoknięcie wszystkim to wygryw.

Na pewno większy niż nie dostanie cmoknięcia.

Więc tak spermiarzu mam nadzieje że krawetki smakują

?

W języku ojczystym bez kropek PS

Aj, tu mnie masz.