Wpis z mikrobloga

@bartosaq: hmm, ja wybierałem między XC40, RAV4 a BMW3 w turingu. Cupra - VAGa bym nie kupił za żadne skarby świata. XCeed w penta metal z dwusprzęgłówką super ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem najarany na Proceeda niesamowicie ale mi kazali czekać na auto ponad 9 miesięcy. CX-3 mi się wydaje za mała i bałbym się że mi gwizdną. O suzuki się nie wypowiem. Czy warto dopłacać
  • Odpowiedz
@bartosaq: Ja bym ograniczył wybór do Volvo i xceeda. Kia jest sporo lepiej wykończona niż cx-30 w moim odczuciu. A Suzuki to już w ogóle idź pan w chui.

A na fermentora dużo osób narzeka, że głośno w środku - chociaż akurat osobiście nie jechałem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pomidorowymichal1: chyba cale szczęście, że nie kupiles Toyoty. Musiałbyś do końca jej posiadania wstydzić się za reklamy tego dzbana Zientarskiego w TV. Poza tym każda Toyota to prehistoryczny samochod, do bólu nudny... Poza tym te świetne hybrydki od Toyoty więcej wyją niż jadą. Nie da się tym jechac po autostradzie. I te gowniane automaty... W życiu bym na to japońskie g...no nawet nie spojrzał. A XC40 bardzo ladny samochod. Gratki.
  • Odpowiedz