Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:01, Czwartek, 30 września 2021. Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima. Słońce wstało dziś o 06:46. Będzie oświecało nas 11 godzin i 39 minut, w zenicie znajdzie się o 12:36 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 18:26. Ciemna noc zapadnie o 19:43, ale gwiazd można wypatrywać od 19:02.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 12
  • Odpowiedz

Cześć koledzy i koleżanki!

Wczoraj nie miałem w ogóle natchnienia pisać, miałem jakiś zryty dzień i już z samego rana pojawiła się u mnie apatia, która ciągnęła się generalnie do samego końca dnia. Wydaje mi się, że to chyba przez tą pieprzoną pogodę, hulający wiatr i zimno. W dodatku była środa, więc potrzask w centrum tygodnia. Pod sam wieczór miałem ochotę iść się znietrzeźwić, ale koniec końców odpuściłem - było blisko xD
l.....b - ! @micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazekone @Dioddy @Pjot...

źródło: comment_1632983194mq9RMHfw1G3kzgQ4Qvp7iP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

Hej hej Pszczółki moje kochane. Dzisiaj obudziłem się na Żuławach. Nie mam takiego nieba jak @slabehaslo ale wszystko jeszcze może ulec zmianie. W planie jesienne koszenie trawy i przygotowanie ogrodu bo jutro przyjeżdża do nas cała grupa przedszkolna synka, z okazji święta pieczonego ziemniaka i będzie ognisko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ICM pokazuje
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz