Wpis z mikrobloga

@Orzeech:
Mam trochę gitar (kupuję sobie od czasu do czasu kolejną dla samego "mania") ale z jakiegoś powodu ESP/LTD wyjątkowo dobrze mi leżą. Na chwilę obecną moim faworytem pozostaje stosunkowo tani LTD EC-256, nawet w porównaniu do sprzętów dwa-trzy razy droższych. Tak właściwie to tylko ma pipaki do wymiany na coś markowego bo jeżeli chodzi o "playability" to nie widzę konkurencji w półce poniżej 5k PLN. Z droższymi się nie
smk666 - @Orzeech: 
Mam trochę gitar (kupuję sobie od czasu do czasu kolejną dla sam...

źródło: comment_1632947763iQlNBJsJWxCVhKfr2oDZK9.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orzeech: No właśnie nie wiem jak V-ka, jacksonowy Rhoads tak sobie mi leży ale póki co na LTD się nie zawiodłem w przeciwieństwie do Ibaneza czy Fendera. Ten Arrow świetnie się prezentuje ale chyba i tak wybór stanie na EX-II. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Orzeech: Serio? To może mam pecha - u mnie bas i gitarra mają, jak czasami patrzę na OLX, to tam też niemal wszystkie. Nawet ostatnio widziałem ogłoszenie, gdzie gość się szczycił, że na jego modelu nie nabili tej ramki i że to atut :)

Może też być kwestia, że Ty atakujesz instrumenty z najwyższej półki, sygnaturki, itd. Ja raczej celuję w cebulowe modele i może właśnie te dla plebsu za
  • Odpowiedz