Wpis z mikrobloga

@fizzly: Nie. Kupilem zabawke dla dziecka ale tak na serio to dla siebie. Okazalo sie, ze dziecko rozwala ten pociag non stop a ja musze go skladac. Czesci gina i denerwuje mnie to. Musze skleic ten pociag dla swietego spokoju. Jak dziecko bedzie gotowe na LEGO to kupie mu drugi pociag.
@Cumpelnastodwa: omg, a to z ciekawości w jakim wieku dziecko? Może za małe na tyle klocków i dlatego? W sumie trochę szkoda kleić na stałe pociąg imo. Może kup jakiś zwykły, "nieskładalny" na ten czas? Jeśli jednak taka twoja decyzja, to polecam "magic glue", tym skleisz bez problemu, nie śmierdzi, tylko długo schnie, ale jak już po dobie stwardnie to na amen, jest przezroczysty i nie taki "inwazyjny" jak kropelka że
Pobierz
źródło: comment_1632945134VA71JLtwtXgtV2WQ3udevX.jpg
@Cumpelnastodwa: Jeśli to prawda to takie rzeczy wypadałby napisać na początku a nie bajdurzyć, że to dla Ciebie a dziecko Ci psuje, bo tak to pół tagu z Ciebie kiśnie a człowiek później czuje źle. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Anaheim: Kisnie ze mnie? Zadalem proste pytanie i uzyskalem odpowiedz. To dopiero Ty napisales o jakichs chomikach i wychowaniu dziecka. Przeciez niemam obowiazku ani tym bardziej checi rozpowiadac na prawo i lewo, ze dziecko jest niepelnosprawne. Bez podania tej informacji ludzie udzielili mi odpowiedzi w tym temacie, a wiec informacja o niepelnosprawnosci jest zbedna.

Ale masz racje, specjalnie Ci tak odpisalem. Nie mam do Ciebie o nic zalu. Chcialem jedynie zwrocic