Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Movecx: w punkt. Maja hajsu jak lodu i kombinuja jak to pomnożyć. Zakładanie, ze ekipa to tylko kanały na yt i merch to brak znajomości ich dzialan
Jak ktoś stanie się dorosły na tyle, żeby założyć konto maklerskie i wkładać regularnie hajs na giełdę większy, niż jego aktualne miesięczne kieszonkowe (20 - 50 zł) to na pewno sprawdzi podstawowe pojęcia i zasady, jakie funkcjonują na rynku finansowym.


@Thorrand: Co ma piernik do wiatraka? Co to ma do rzeczy? Nie napisałem, ani słowa na temat ewentualnym kupnie akcji przez ich subskrybentów.

Dyskutowałem tylko i wyłącznie na temat potencjalnej oglądalności
Trochę się zagalopowałeś, bo nie chodzi o to, że ludzie mają w nich inwestować


@Serghio:

Kolego, nie chcę mi się nawet czytać całości...

Inwestuje się w fundamenty, jeśli ich nie ma – tak jak w tym przypadku – no bo spółka nie zarabia! C/wk dla BBI w tym momencie 0,5. Ale jak ta kapitalizacja będzie wyglądać po emisji nowych akcji o nominalnej wartości 10 groszy? ( ͡° ͜ʖ ͡
@Serghio:

O co ci chodzi? Fakty są takie, że fundamentów tu nie ma i wątpię, żeby były. Jedyna dyskusja jaką możemy prowadzić to właśnie na ten temat, tzn. czy będą w stanie zarabiać.

Moim zdaniem nie. Na dzieciach i pustej działalności, opierającej się WYŁĄCZNIE o sławę (która z niczego nie wynika!!!) nie da się kosić siana.

Cos jeszcze?
@Thorrand: xD

Człowieku, jakie ćwierć miliarda, czy gdzieś napisałem, że ich wartość wynosi ćwierć miliarda?

Przeczytaj jeszcze raz moje wpisy, wypowiadałem się na temat ich oglądalności - uważam, że będą mieć nadal oglądalność - przynajmniej na poziomie obecnych gniotów telewizyjnych, to czy będą na tym zarabiać, czy nie to jest już ich sprawa. Mogą, ale nie muszą, jak to w biznesie.

A moim zdaniem będą w tym siedzieć, chociażby Jakub Patecki