Wpis z mikrobloga

@jodla pamiętam go jak dziś - kupiłem za 900zl od Mirosława Kozuszka z Poznania, telefonu nigdy nie dostałem, #!$%@? poszedł w pasiaki (bo nie byłem jedyny), a hajsu po dziś dzień nie odzyskałem ¯_(ツ)_/¯

Edit: już druga dekada leci od zakupu xD a właściwie jej końcówka xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jodla: miałem taki. Był Zajebisty. A potem wygrałem w konkursie kinowym sony Ericsson c902
To był po prostu kosmos.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jodla: jeden z niewielu telefonów który miał xenonowa lampę błyskową. Pamiętam jak go rozbierałem i dotknąłem palcami naładowanego kondensatora - tel poleciał o ścianę wtedy ale nic mu się nie stało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@faraon20: był ale też byl nowszy. Te telefony wychodzily jak byłem w gimnazjum, zawsze mi sie podobał ale wolalem serie W (był jeden taki sam blizniaczy). Pamietam potem patchowanie żeby był ten odtwarzacz z walkmana xD i sobie też obudowe zmienilem
A potem był k800... Bajka. Na tamte czasy aparat 3,2mpx z fleszem!!! Potrafil robić cuda wtedy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@yourgrandma: miałem takiego, przypomina się flashowanie sterowników aparatu czy dźwięku. Wgrywanie elfów, ustawianie menu, ikonek czy innych pierdół żeby w klasie się popisać xD
  • Odpowiedz