Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Tyskiee: To musiałeś mieć w #!$%@? kasy. Te nokie miały najbogatsze dzieci.

Ja pamiętam chyba w850i muzyczny, po tuningu sterowników głośniki miało #!$%@?ć z obudowy xD
  • Odpowiedz
@Qontrol: w #!$%@? hajsu to może nie. ale pamiętam że dość często sprzedawałem na allegro i przeskakiwałem sobie na inne modele (taniej kup, drożej sprzedaj) ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś te nokie na "symbianie" to jak teraz iOS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyskiee: Symbian nie miał nic wspólnego z IOS. W sensie że IOS nie da się nic zrobić według siebie, w Symbianie można było wszystko.

Jeśli chodzi o prestiż to... Symbian był bardziej prestiżowy niż IOS dziś xF Dziś widzisz kogoś z iPhonem to patrzysz z politowaniem a nie jaki to bogacz.
  • Odpowiedz
@jodla: czemu mają taką popularność Sony Ericsson praktycznie upadł. Złe zarządzanie? Nie nadążanie za postępem technologicznym? Czy to samo czeka kiedyś siajomi? Tyle pytań
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cswnk: Bo ma iPhone. Jeszcze rozumiem kogoś kto ma wszystko z Apple, laptop telefon itp. ale sam telefon to sadomaso pod publiczkę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jodla: mam w pudełku, czerwony. kiedys coś przesadziłem i jakiś soft za nowy wgrałem i przestał mi działać aparat, ale nie pamiętam już, sam telefon działal git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz