Wpis z mikrobloga

@piowit: Auto zdaje się być bardzo fajne, swojego czasu ojciec chciał nawet kupić. Ale to loteria - 90% szansy że trafi się na zajechany egzemplarz z 500000 przebiegu.
@barteqck: Niecałe 80 tysięcy, w Polsce nigdy licznik nie był cofany(gwarantuje to, bo w polsce jesteśmy jedynymi użytkownikami, sami go sprowadzaliśmy). W Belgii też raczej nie był cofany bo staraliśmy się wybrać dobry egzemplarz, nie było to pochopnie kupowane auto, bo wiedzieliśmy że ma służyć lata. A co do przebiegu, to ja rozumiem że 25tys rocznie to mało, ale jak się posiada w domu na 3 kierowców 2 samochody to wcale
@kontra: Mama chce się przesiąść na coś małego. Jej się podoba Yaris II (imho brzydal, no ale w wersji 1.5 czy 1.8 TS jeździłbym). Jeszcze się zastanawialiśmy nad innymi samochodami w takim rozmiarze czyli jakieś C2/C3, Polo a może Fabia. Aczkolwiek najbardziej chyba jesteśmy już nastawieni na Yariskę :)
@kontra: No właśnie wiem, sporo osób mówi że jeśli chodzi o mały samochód, z dobrym silnikiem, mało awaryjny (nie oczekuje luksusów) to Yaris jest idealnym wyborem. Ale kurcze, nie budzi we mnie emocji z wyglądu. No chyba że Toyota Sport i mam nadzieję że coś takiego uda się znaleźć :) (a że mama polubiła mocne samochody, to może może :D)