Wpis z mikrobloga

Mirasy, chcę sobie zrobić w nowym mieszkaniu smart oświetlenie. Najbardziej podobają mi się plafony od yeelight. Może ktoś ma i jest w stanie powiedzieć jak wygląda konserwacja tych lamp w przypadku gdy np żarówka się spali? Są jakieś części zamienne czy trzeba wyrzucić całą i później płacić kolejne 500+ za nowa?

A jeśli nie yeelight to w takim razie co polecacie? Zależy mi też aby zestaw obsługiwał Apple hk i był w miarę naprawialny /minimalistyczny

#yeelight #smarthome #oswietlenie #remontujzwykopem #elektronika #homekit #apple
  • 7
@Ataxia: jaka żarówka? To są lampy LED. Tak jak z każdą inną, albo do wywalenia, albo ogarniasz elektronikę/znajdziesz serwis który naprawi Ci uszkodzone elementy.
@Ataxia: ja używam Yeelight w wersji "księżycowej" już przeszło rok. Nic się z tym nie dzieje i fajnie to działa. Pilot się przydaje. Nie bój nic, tak prędko się to nie zepsuje. Philips jest fajny ale dużo za drogi....
via Android
  • 0
@Mecenaso no spoko tylko rok to bardzo mało.

Pomyślałem że zobaczę czy Ikea coś oferuje ale niestety ta sama śpiewka - czytaj lampa Smart led, 25000 h żywotność i napisali ze starczy na 20 lat. Ale dają gwarancję tylko na 2 lata, gdzie 25000h to prawie 3 lata gdyby miało to świecić bez przerwy xd

Więc generalnie jest to produkt(smart lampy led) który tworzy masę śmieci. Nie popieram czegoś takiego (
@Ataxia: żadne rozwiązanie zintegrowane nie umożliwia naprawy. Ja za plafon Yeelighta dałem około 300 zł. Za tyle to nawet nie kupisz 2 porządnych żarówek od Philipsa :)