Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OptiFinance: nie zależy mi tylko na tanim finansowaniu. Raczej na rozsądnej cenie auta i tanim finansowaniu. Nie nazwałbym tego uzależnieniem od finansowania. Po prostu auto mi się podoba a finansowanie to sprawa drugorzędna, nawet nie o finansowanie pytałem w poście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OrzechowyDzem: tak wiem, ale nie stricte leasingu w poście pytałem. Powiedzmy ze na toyotę sie trochę obraziłem :) Niestety rynek nowych aut wygląda jak wygląda, możliwe że zanim do czekogolwiek dojdzie to jeszcze coś ciekawszego znajdę.
@OptiFinance: niby tak, ale w Hyundaiu przy zewnętrznym finansowaniu dostaniesz gorsze warunki finansowania i mniejszy rabat na samochód... Może przez brokera zewnetrzne finansowanie wyszłoby lepiej, ale nie bezpośrednio przez dealera. No chyba że ktoś jest zawodowym negocjatorem i zna jakieś magiczne sztuczki na hipnoze dealera
@bahus735: jeździłem kilka lat tym i30 (choć z zupełnie innym silnikiem, więc tu się nie wypowiem) i autko mega wdzięczne i komfortowe. W środku wygląda dużo lepiej niż podobnej klasy vagi, wykończenie na dużo lepszym poziomie, układ kierowniczy i zawieszenie mega precyzyjne. Gdyby nie powiększenie rodziny to pewnie jeszcze długo bym przy nim został (acz i tak zostałem przy Hyundaiu). Nawigacja to straszna padaka, ale na szczęście jest bardzo sprawne Android
@bahus735: i uważaj na terminy dostawy bo teraz w Hyundaiu są mega płynne, ciągle przesuwają (w innych Markach pewnie podobnie, ale tu nie mam doświadczenia). Póki samochód nie ma VIN to data dostawy jest loterią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkomusk: dzięki za Twoje uwagi. Co do terminów to każdy ma teraz problem, pracuję w branży więc z drugiej strony to nie wygląda kolorowo, a poprawę dopiero na Q3 2022 przewidujemy. Jeżeli się zdecyduje to mogę Cię zawołać żeby podzielić się opinią na gorąco?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirkomusk:

Sorki ze tak późno wołam. Autko już od grudnia mam, 7k km zrobione. Obecnie bardzo zadowolony jestem, jeździ się super, automat pracuję bardzo fajnie, nie boi się redukcji nawet w trybach eko. Z wad to brakuje mi w wersji fastback wycieraczki na tylnej szybie, turbo czuć że ma laga gdy( około sekundy po wciśnięciu coby działać prawidłowo zaczęło) no i system nawigacyjny czasami musi pomyśleć po wybraniu opcji (chociaż bo