Wpis z mikrobloga

@FailureMaster: No tak bo świat jest binarny, to nie jest tak że PIS moze przejawiać niektóre cechy totalitarne, totalitaryzm jest tylko wtedy gdy do gulagu wysyłają ludzi, zanim wysyłali do gułagu/obazu to totalitaryzmu w ZSRR i w 3 Rzeszy nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yummy157: Nie, problemem jest brak jakiejkolwiek kultury w debacie politycznej. Politycy są po to, żeby się ze sobą nie zgadzać i debatować, ale polscy politycy nie potrafią ze sobą debatować, czym dają przykład motłochowi, który by się dał za nich pokroić. Wyzwiska na mównicy zdarzają się regularnie, już nie będę wspominał o tym, że jest właśnie ciche przyzwolenie, na mazanie po ulicach tego hasełka. Naprawdę KO zyskałoby w moich oczach,
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy:

Nie, problemem jest brak jakiejkolwiek kultury w debacie publicznej.


Ale **** to nie jest wcale inicjatywa polityków, tylko wku***nej młodzieży, politycy ew to podłapali.

Z brakiem kultury w Sejmie i debacie się zgadzam, ale myślę że to teraz ostatni problem na który powinniśmy zwracać uwagę. Kulturalna debata nie wymaze działań pisu. Co więcej; jestem zdania że Kulturalna debata nie zatrzymała by pisu w swoich działaniach. Jasne możemy winić
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: A pisałem, że było fajnie?

@yummy157: młodzież może to wymyśliła, ale rozpowszechniły to trolle internetowe, pokroju typa z NIE. A to, że politycy podłapali takie hasełko tylko o nich świadczy, że nie mają grama pomysłu na kampanię.

Co więcej; jestem zdania że Kulturalna debata nie zatrzymała by pisu w swoich działaniach.


@yummy157: Naprawdę myślisz, że gdyby któreś z działań pisiorów faktycznie zagrażały demokracji, czy wyrzuceniem
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Działania pisu zagrażają demokracji. To jest fakt.

Jak widać inne działania pisu doprowadziły do tego, że w Polsce się to toleruje i nie nastąpiła żadna rewolucja (swego czasu głośno było tylko o KOD)

Bo przypominam że w narracje PiS wierzy 40%(?) społeczeństwa.
Opozycji należy się krytyka, ale fakt że chodzą razem na imprezy świadczy tylko o opozycji, nie o działaniach pisu.
PiS przesuwa z każdym dniem granice coraz dalej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rolnik_wykopowy: faktycznie bez komentarza, bo robisz z siebie debila, a potem jeszcze robisz screenshot tego że robisz z siebie debila i wstawiasz jako osobny wpis, żeby wszyscy wiedzieli że robisz z siebie debila. Napracowanko 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krindżówa


@Rapidos: widać, że przyrównywanie **** do PW jest domeną wczesnych klas podstawówki lub osób, które zatrzymały się w rozwoju na tym etapie. No ale co się dziwić gdy pośród dzieci tematy polityczne stały się popularne, lewica gdzieś zwolenników musi znaleźć. Na szczęście, większość osób z tego wyrasta wraz z usamodzielnieniem się...
  • Odpowiedz