Wpis z mikrobloga

Mirki z #motocykle, nietypowe pytanie, pewnie głównie do #chopper. Łatał ktoś rozwiercony tłumik? Od lat jeżdżę z takim jaki jest. Kupiłem, potem próbowałem ustalić, czy to tak fabrycznie, czy ktoś to modyfikował, ale trudno było stwierdzić, bo gdzie zaglądałem, to wyglądało podobnie, zdjęcia szczególnie. Stwierdzam jednak, że to ktoś kiedyś wiertarką ładnie porobił, ale nie tak równo jakby fabryka robiła.

Zastanawiam się nad tym jak to zaślepić bez spawania, bo tłumik chromowany i grzanie go przy spawaniu to popsuje.
  • 6
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Afera_zbozowa wyglądem się nie martwię, tylko trwałością. Zawsze na wierzch mogę dać czarny mat do kominków. Cement do tłumików, ok to jedna z opcji, dzięki
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx: moim zdaniem za duże otwory. rozważałem już nitonakrętki tam próbować umieścić i pierwsza myśl aby dopasować pokrywę z blachy. problem w tym, że wydech się zwęża ku ujściu. to oznacza dwa problemy. jeden taki, że otwory są zapewne pod kątem, co może nieco utrudnić montaż nitonakrętek, a dwa, że blacha nie będzie dochodzić do brzegu.

W tym momencie rozważam i tak włożenie krążków z blachy nierdzewnej, ale uszczelnić po
  • Odpowiedz