Wpis z mikrobloga

Wszyscy zbierają to ja też dołączam do wesołej gromadki ludzi z piekącymi odbytami, rok jaki był taki był ale coś tam sie uzbierało chociaż jeszcze sporo zielonek wisi. Na zdjęciu Aji Fantasy White, Serrano, Peppa Orangina, Habanero Snow White, Aji Fantasy, Dorset Naga, Nagalah, Habanero Chocolate, Trakijska Shipka, Tequila Sunrise, Tabasco, Tricolor Variegata, Carbonero i Pink Tiger, jak ktoś chce dokładniejsze zdjęcie jakiejś to pisać bo ja jestem fotograficznym beztalenciem xD #ogrodnictwo #rosliny #chilihead #papryczki #chili
Niewiemja - Wszyscy zbierają to ja też dołączam do wesołej gromadki ludzi z piekącymi...

źródło: comment_1632849032mCDPl54ks7SPyDDersdKvA.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@Niewiemja: Widzę Aji White Fantasy nie brakuje ;) Ten kolor to chyba jednak od słońca. TDBB u mnie traci to co chciałem ciągnąć - chyba porzucam.
A co to na środku w dolnej części stołu? Jakiś BBG?
  • Odpowiedz
u Aji Fantasy White, Serrano, Peppa Orangina, Habanero Snow White, Aji Fantasy, Dorset Naga, Nagalah, Habanero Chocolate, Trakijska Shipka, Tequila Sunrise, Tabasco, Tricolor Variegata, Carbo


@Niewiemja: A na #!$%@? tyle odmian? Przecież smaku to nie ma zapewne. Jedynie piecze mniej lub bardziej. Weź najbardziej piekącą i dodawaj albo mniej albo więcej.
  • Odpowiedz
@Niewiemja: TDBB przez chwilę chciał być przepięknie brzydki ;) mocno wykręcony z wybrzuszeniami. W tym sezonie stracił, bardzo.
Pytałem o to co w prawym rogu
  • Odpowiedz
Moc jest?


@shopec: Do czego Ty mnie namawiasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest, ale przyjemna, da sie ją zjeść bez jakichś większych rewelacji. Pewnie koło 200/300k, w zapachu i smaku bardzo dobra. Podoba mi sie ta mutacja
  • Odpowiedz