Wpis z mikrobloga

Hey,
Czy wiecie co się dzieje z OpenATV 6.4? Regularnie robiłem aktualizacje i kilka dni temu wyskoczylo mi 275 aktualizacji obrazu, chciałem je zaktualizować, ale dostąłem komunikat

"Istnieje zbyt wiele pakietów aktualizacyjncyh!!! Istnieje ryzyko, że w Zgemma H9.2S nie bedzie rozruchu po aktualizacji online, lub pokaże dysfunkcje w img. Nalezy ponownie wgrać obraz!! Chcesz wgrać teraz online?"

Wybrałem opcję, że chcę teraz wgrać online, nastepnie "1. ktualizacja (kopia zapasowa, flash i przywróć wszystko)".

Najnowszy obraz został pobrany, rozpakowany, ofgwrite Flashing Tool się uruchomił, zrestartował się box i mimo, iż w panelu info widzę, że obraz jest z 28.09.2021 zainstalowany to nadal mam 275 aktualizacji do zainstalowania...

Jest jakis sposób, żeby wgrać obraz z pendrvie'a, ale w taki sposób aby nie tracić wtyczek? Nie chcę od nowa wszystkiego instalować i konfigurować. Ewentualnie, jak zaktualizować taką ilość aktualizacji?

Dzięki za podpowiedzi. Pozdro!

#zgemma #openatv #enigma2 #aktualizacja
Dachno - Hey,
Czy wiecie co się dzieje z OpenATV 6.4? Regularnie robiłem aktualizacj...

źródło: comment_1632838685vWUe6aWwBPBXdrO5wn4oDd.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@pansamolocik: Postawienie systemu to żaden problem, nie chce mi się wszystkich wtyczek instalować i konfigurować od nowa. moje pytania były zgoła inne, ale mimo wszystko dzięki za Twój poświęcony czas.
  • Odpowiedz