Wpis z mikrobloga

@Leniwiec-Egzystencjalizmu: To całe pokolenie ma problemy ze związkami przyczynowo-skutkowymi. Ja mam to samo z pracą "a bo Piotrek ma firmę i robi miliony" "a bo Grzesiek jest kierownikiem w Wodociągach i zarabia 8 koła".
Ch.j, że pochodzą z bogatych domów, gdzie kur..a każdy był jakimś dyrektorem, radnym, lekarzem specjalistą albo innym mistrzem sześciu ścieżek, a prowadzenie firmy u nich polegało na otworzenie działalności i farmienie ustawionych przetargów, ja powinienem tak samo.
  • Odpowiedz
@superTERKA: Imo sam internet i tindery #!$%@? miały do powiedzenia. Tani transport, pozwalający #!$%@? jeździć po 300km do jakiejś wsiowej karyny #!$%@?ł ten rynek przede wszystkim, bez tego tinder miałby oddziaływanie tylko w dużych miastach. Rozwój dróg oraz możliwość kupienia szrotu za minimalną pensję przelał wpływ tindera na miasteczka i wsie.
  • Odpowiedz
  • 4
@superTERKA o, moja mama.
Ale to fakt, z moich obserwacji sąsiadów i ogólnie środowiska wiejskiego wynika, że tylko pijaki, chorzy psychicznie i świadomie wybierający samotność zostali starymi kawalerami.
  • Odpowiedz