Wpis z mikrobloga

Ostatnio #ubisoft robił #rozdajo na Far Cry'a 3 (edycja podstawowa). Wziąłem i ja bo wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°). Wczoraj przyszła pora na uruchomienie i żeby nie męczyć mojej starożytnej maszyny odpaliłem przez #geforcenow. Po wyjściu z gry w kliencie #geforcenow pojawiła się nowa pozycja - FarCry 3 Deluxe Edition. Klient sam mi ją dodał. Niestety przy próbie uruchomienia prosi o klucz czyli gra nie została dodana do konta Ubisoft a jedynie pojawiła się na koncie #geforcenow. Po usunięciu Deluxa i kolejnym uruchomieniu podstawki, Deluxe znowu się pojawia. I tak w kółko. #pytanie Jak się tego pozbyć?
  • 4
@pesimist prawdopodobnie przyczyną może być to że podstawowy Far Cry 3 na Steamie jest dostępny na GFNow, a wersja deluxe jest na launcherze Ubisoftu.
Miałem podobny problem z AC IV gdzie grę bez dodatków można było odpalić z poziomu Steam, a wersję deluxe z Uplay. A miałem AC IV podstawkę na Uplayu i nie byłem w stanie zagrać
@pesimist: ciekawe, zrobiłem dokładnie tak samo jak Ty i geforcenow mam do wyboru dwie wersje zwykłą i Deluxa. Normalnie odpalam zwykłą i działa, poszukaj dokładnie powinny być obie
@lilitch123: Też mam tę darmówkę AC4 z Uplaya i ona wcześniej działała normalnie przez gfn/uplay, żadnego steama w to nie mieszajmy, dopiero później to zmienili i dali obsługę Deluxa a ta darmowa podstawka przestała działać. Tyle że to całkiem inna historia. Tam nic nie nie dodawało się samo do klienta.
@Kroledyp: Mi też działa zwykła tylko klient nie wiadomo czemu za każdym odpaleniem dodaje też niedziałającego Deluxa, którego nie posiadam.