Wpis z mikrobloga

#iphone #play #wificalling
Mireczki ma ktoś z Was problem z uruchomieniem WiFi Calling na iPhonie 13 Pro? Pomoc techniczna Play twierdzi, że jeszcze nie wspierają najnowszego jabłka, a znam osobę które ma 13stkę i WiFi Calling działa bez problemów.
I teraz nie wiem kto mnie w bamnuko robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
@smallbuddha: Strzelałbym, że to Play robi Cię w bambuko, bo jak można rozumieć tę odpowiedz? Dla każdego telefonu mają wajchę „włącz WiFi calling”? Oni udostępniają usługę, telefony albo umieją ją obsłużyć albo nie - a tekst w wsparciu oznacza bardziej „no nie mamy jeszcze w procedurach pomocy co robić z iPhonem 13 w tym wypadku”, tylko nikt nie wpadnie na to, że to jeden pies czy to 13, czy 12, czy
@asunez: W sumie dobry pomysł. Właśnie grilluję drugiego konsultanta. Pierwszy "aktywował usługę", oczywiście nic się nie zmieniło. Drugi stwierdził że iPhone 12 nie obsługuje WiFi Calling (xD) po czym dostałem pytanie czy posiadam iOSa 10.3 (xD). Coś czuję, że to będzie ciekawa przeprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szkoda, że pierwsza linia wsparcia de facto nie ma jakiś sensowych kompetencji, poza aktywowaniem pakietów i zmiany planów taryfowych.
@mhlb: Nope, Play usilnie twierdzi, że nie obsługują iPhone 13. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam Pan zrobisz. Ta sieć to ostatnio dno i metry mułu. Orange w dniu premiery już miało iP13 na liście wspieranych do WiFi Calling, nie wspominając już że jako jedyni w Polsce obsługują eSIM.

wołam @play_polska może ktoś ruszy u was 4 litery, odbijanie się od bio-botów na czacie już mnie przestało bawić