Wpis z mikrobloga

@dexter-morgan: no wlasnie nie mozesz, bo generalnie nie posiadasz na revo zadnych akcji. posiadasz jedynie zapewnienie ze broker je dla ciebie kupil. do bawienia sie grosikami revo super, ale w Twoim przypadku bym sie bal w cholere, zwlaszcza ze revo lubi sie #!$%@? i zaraz bedziesz latal i tlumaczyl sie im skad masz pieniadze :/

aczkolwiek mam nadzieje ze tak nie bedzie, bo #!$%@? perfekcyjnie, jak nie na wykopie normalnie ;)
@dexter-morgan gratuluję i życzę jeszcze większych zysków! Mam kilka pytań, będę wdzięczny za odpowiedź:
1. Jakie masz doświadczenie w inwestowaniu na giełdzie?
2. Dlaczego akurat wybrałeś te firmy na cel inwestycji?
3. Jakiego rzędu kwoty inwestowałeś miesięcznie?
4. Teraz najgłupsze ( ͡º ͜ʖ͡º) nie jest jeszcze za późno, żeby się załadować Twoim zdaniem?
5. Jakiej aplikacji można użyć oprócz revoluta do kupna tych akcji?
@Just_do_it: @ChrisFella: Apka to Revolut polecam rejestrować z mojego linka wtedy wygracie na giełdzie ;)

1. Nie jestem jakimś wytrawnym graczem kilka razy kupiłem i sprzedałem z zyskiem. Doświadczenie 4/10
2. Ropa spadała wydawało mi się że to będzie najlepsze do zakupu. Poszukałem firm naftowych, trochę poczytałem
o nich. Sprawdzałem też ile lat mają prezesi dla mnie ma to znaczenie czy prezes ma 20 czy 60 lat.
I czy nie
@dexter-morgan: no dobra, to jako także aktywny gracz Revoluta z najwyższym planem mam jedno pytanie... jakim cudem 2 z 3 spółek jakie masz, nie są w sprzedaży na Revolucie? Oprócz Antero wyszukiwarka nie skazuje pozostałych. Nawet sprawdziłem ręcznie i pusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)