Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki!

Przygotowaliśmy dla Was #rozdajo - do wygrania nasz nowy zestaw sprzętowy, czyli Tyci Browar - Browar domowy, dlatego jeśli szukasz prezentu dla swojego chłopaka, lub jesteś chłopakiem i szukasz prezentu dla siebie, zostaw plusa! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Co znajdziesz w naszym nowym zestawie? Otóż wszystko, czego potrzebujesz do wyprodukowania swojej pierwszej warki piwa w domu - gar zacierny, fermentory, 20 butelek z zamknięciem patentowym (jak Grolsch), niezbędne surowce (słody, chmiele, do wyboru jeden z kilku stylów), elementy służące do zacierania, fermentacji, instrukcje itp. - po otworzeniu pudełka z zestawem będziesz potrzebował tylko kuchenki gazowej lub indukcyjnej!

Z pomocą takiego zestawu jesteś w stanie zacierać warki o objętości około 10 litrów, co daje 20 butelek gotowego piwka! ()

Przygotowaliśmy też kilka zestawów surowców przeznaczonych specjalnie dla tego zestawu, dlatego kolejne warki są jak najbardziej osiągalne!

Dodatkowo Tyci Browar mieści się w kartonie o wymiarach 63x40x40 cm, co oznacza, że śmiało można zamówić go do paczkomatu, a przechowywanie w małym mieszkaniu nie będzie żadnym problemem!

Wystarczy, że zostawisz plusa - udział biorą wszyscy. Wysyłka oczywiście na nasz koszt pod wskazany adres. Losowanie jutro o 12.

Jeśli nie uda Ci się wygrać, możesz śmiało zamówić zestaw, bo jeszcze przez kilka dni będzie w promocji. Gdyby okazało się, że ktoś z was zamówi zestaw przed losowaniem i go wygra, to środki zwrócimy na konto!

Link do zestawu:
https://twojbrowar.pl/pl/akcesoria-piwowarskie/zestawy-sprzetowe/tyci-browar-zacieranie

#cebuladeals #piwokraftowe #craftbeer #pijzwykopem #twojbrowar #piwowarstwo

Zdjęcie poglądowe
Pobierz twojbrowarpl - Dzień dobry Mirki i Mirabelki!

Przygotowaliśmy dla Was #rozdajo - d...
źródło: comment_1632757849cFW0UJBMPd0UovuY1QL96I.jpg
  • 86
@AberratioIctus: Tak, przygotowaliśmy kilka gotowych zasypów na 10l, nasze najpopularniejsze zestawy - z czasem pewnie pojawi się więcej. Przygotowanie brzeczki to około 6h, później około 3 tygodnie fermentacji i kilkanaście dni refermentacji, ale to wszystko zależy od stylu. Najczęściej po około 5 tygodniach masz kilkanaście piwek ;)
@Jones_Indy: z całego ziarna nie wydobędziesz skrobi, którą podczas zacierania różne enzymy rozcinają na mniejsze kawałki cukrów, które drożdże sobie smacznie zjadają ;) Innymi słowy - z ziarna nieśrutowanego piwka nie zrobić, zawsze trzeba je zmielić.