Wpis z mikrobloga

@adamsowaanon powiem ci jaka była sytuacja ze mną. Znajomek z Polski chciał pożyczyć równowartość 1000 funtów, bo miał jakiś samochód do kupienia, szybka naprawa u jego brata i szybki zarobek, po prostu mu brakowało gotowki Więc mu powiedziałem, dobrymi kumplami nie jesteśmy, ot tyle że się znamy. Skoro jesteś pewny, że to 100% interes to podpiszemy umowę na Twój obecny samochód. Tylko nasze podpisy u dołu, jak kasę oddasz na czas, to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adamsowaanon: ja pożyczam pieniądze tylko tym których nie chce widzieć przez 2-3 lata xD znajoma z pracy ma taką technikę że jak kogoś nie lubi to się go pyta czy mu kasę pożyczyć. Osobiście zawsze odmawiam. Mówie że właśnie zapłaciłem kredyt itd. Kumpel chciał ostatnio pożyczyć to nie miałem. Okazało że kupił auto za 50k z którym się krył. Odkąd się dowiedziałem że ma auto to nie prosi o kasę.
Kolega z dawnej pracy

@adamsowaanon:
I co, on nie ma od kogo pożyczyć, tylko od kolegi z dawnej pracy? Czy przypadkiem nie zdążył już ponapożyczać wszędzie gdzie się da i dlatego zaczyna zataczać coraz szersze kręgi odzywając się nawet do dawnych znajomych?
Tak gospodarujesz pieniędzmi, żeby ci wystarczyło, a inaczej to jest coś nie tak z kolesiem. Znasz jego sytuację, jest wiarygodne uzasadnienie? Chcesz pożyczyć forsę komuś, kto ma coś nie
@KawaJimmiego: Odmówiłem pożyczki ale zaproponowałem kupno jeżdżenia. Więc odpowiedział że potrzebuje gotówki bo za dużo wydał na alimenty dzieci, samochód, i mu brakło kasy. Ale powiedział że nie ma sprawy i pożyczy w kogoś innego. Dalej się lubimy