Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kiedy będzie PES 22 na PS4? Będę mógł po prostu kupić płytę i grać? Czy na innej zasadzie to będzie teraz działać? Bo coś czytałem że jest za darmo, ale konkretne opcje będą płatne dodatkowo. #pes #pes22
  • 14
  • Odpowiedz
Co mam zrobić żeby zagrać w trybie master league?


@jestem_legenda: czekac na info od konami... wiadomo niewiele... tylko tyle ze bedzie darmowa gra z platnymi trybami. Pewno bedziesz musial doplacic za mozliwosc gry master league, ktore i tak nie pojawi sie w dniu premiery
  • Odpowiedz
@johnblaze12345: Takie że szkoda strzępić ryja( ͡° ʖ̯ ͡°)

Genaralnie to jest blamaż konami jeśli nie dostarcza produktu na czas tylko jakieś ochłapy i raczej zmierzch PES. Sugeruję zainteresować czekać na https://www.facebook.com/uflgame/ jedyna nadzieja w konkurencji która wbije pręt w leniwie tyłki konami i EA by coś ruszyło się

A to że wypuszczają demo znaczy że jest mocną przesłanką iż wartość produktu jest w tej chwili znikoma/niesprzedawalna
  • Odpowiedz
@czympyrympym chodzi o to ze odeszli od dotychczasowego sterowania (nirzmiennego od czasow psx) na rzecz kopii fify, gdzie masz odwracanie sie plecami do przeciwnika znane z fify sprint pod r2, brak krycia przeciwnika (ktore dotychczas bylo pod przyciskiem x gdy gralo sie w obronie) itp. a zawodnicy poruszają się jak by biegali po lodzie, zmienili silnik gry na ten z fify, fizyka gry tez, niezmienne zostalo tylko jedno - brak licencji. pes
  • Odpowiedz